Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos e a dühöm, hogy akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos e a dühöm, hogy akivel megcsalt?

Figyelt kérdés
Párom másfél éve megcsalt.Nagyon szerelmes lett a lányba,ő is belé.Igaz,már régóta ismerték egymást,és a nőt otthagyta a pasija,akkor szállt rá az enyémre,ez a majom,meg be is adta a derekát.Kb.4-5 hónapig néztek hülyének.Mikor kitudódott,nagyon kibuktam.Végül együtt maradtunk ugyan,de a bizalmatlanságom nem múlt el.Nem tartják a kapcsolatot állítólag.Próbálom elhinni..De pár napja a párom névnapja volt,és a csaj sms-ben felköszöntötte.Aztán a csajnak volt szülinapja,ő is fel lett köszöntve.A kérdésem az,hogy jogos e,ha én igen is elvárom,hogy semmiféle kapcsolat ne legyen közöttük,még sms sem.Az is kiderült,hogy pár hónapja telefonálgatás is volt közöttük.Legközelebb meg már ágyban is lesznek??Szóval hosszúra sikeredett a mondanivalóm.A lényeg,hogy balhézhatok e szerintetek,hogy még mindig tartják a kapcsolatot.Mert én úgy gondolom,ha egy régi barátnője lenne,akkor oké,de így,hogy átvágtak,azt gondoltam,az a legkevesebb elvárásom,hogy tűnjenek el egymás életéből.
2010. dec. 21. 10:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

nem várhatod el, hogy elfelejtse, hogyha szerelmesek (voltak). szerintem értelmetlen vele együttlenned, hogyha másba szerelmes. ez csak kín mindkettőtöknek.



ez az egész olyan, hogy te szerelmes vagy a párodba d mégis mással KELL lenned de attól még ugyanúgy gondolsz rá, ha szülinapja, ha névnapja van.

2010. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dobd a pasit!!
2010. dec. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az még megbocsátható, ha megcsal a párod, abban az esetben ha megbeszélitek a dolgot és sikerül megoldani a problémát ami odáig vezetett.

De ha szerelmes lesz másba (tényleg szerelmes nem csak vágyakozik rá), akkor már olyan távolság van kettőtök között, amit nem lehet megoldani. Lehet hogy terápiával megoldható, bár ebben nincs tapasztalatom, de inkább el kell engedni egymást.

Ez az én véleményem, 28/F, nem kell elfogadnod.

2010. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát, a leírásod alapján Te egy ostoba nő vagy, akivel úgy lehet játszani, mint Bodri a húsos csonttal. Megrágni, kiköpni, megrágni, kiköpni.
2010. dec. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a dühöd, de szerintem nagy hülyeséget csináltál, hogy visszaengedted. Nem egy egyszeri elgyengülésről volt szó, henem egy huzamosabb ideig tartó viszonyról. És ő vajon miért nem szakított.

Az meg abszolut a minimum, hogy TELJESEN megszakítják a kapcsolatot, ha így döntött, hogy veled marad. Szerintem kár nyújtani, mint a rétestésztát: ott kell hagyni a palit.

2010. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jogos a dühöd, de a párod és a csaj között még van valami (ha nem is fizikai szinten, de érzelmek). Szerintem jobban járnál, ha szakítanál vele.
2010. dec. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Még mindig hazudik neked. Nem volt érdemes megbocsátani.
2010. dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem jogos a dühöd, teljesen normális, hogy ha valakik között erős kapcsolat volt, akkor az nem feltétlenül múlik el villámcsapásszerűen. Viszont hülye vagy, mert még mindig nem dobtad a pasit. Nem dühösnek kell lenni, csak keresni egy olyat, aki téged szeret.
2010. dec. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta,bunkóság lett volna nem megköszönni a névnapi sms-t.És szerinte nincs abban semmi,hogy pár nap múlva ő is felköszönzötte sms-ben a csajt,melyre a válasz szintén csak egy "köszi" volt.Igen,valóban nem kellett volna visszaengedni,de mindig rendes volt velem/3 évig/,és gondoltam,kap egy esélyt a kapcsolatunk.De lassan egy éve ez az őrlődés,hogy vajon mikor akadnak megint egymásra..Párom szerint sokat fantáziálgatok,nincs semmi köztük.
2010. dec. 21. 11:00
 10/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ha már egy éve őrlődsz, érdemes lenne elgondolkodni rajta, hogy ér-e ez a kapcsolat annyit, mint amennyi fájdalmat kaptál már tőle. Ne azért legyél vele, mert rendes volt. Ha elmúlt egyik fél részéről is a szerelem, akkor szánalomból ne legyetek együtt. Bármennyire fájdalmas is, mindenki lépjen tovább a másik nélkül.
2010. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!