Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazánkban csak ötféle férfi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazánkban csak ötféle férfi van?

Figyelt kérdés

És az első négy kombinációi.


1.) Pénzes

2.) Adonisz az ágyban vagy/és a teste.

3.) Apuka jelölt

4.) Egyetemista

5.) Magányos


2010. dec. 21. 01:24
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Az én barátom:

1. nem pénzes, szegény családban él, 3 tesóval és anyukával egy 2 szobás lakásban

2. adonisznak egyáltalán nem adonisz: kicsi, husi, pocakkal, de nekem éppen ez tetszik, és az ágyban is tökéletesen megfelel a igényeimnek

3. apuka jelöltöt nem tudom mire érted, de ha sokáig együtt vagy valakivel, és benne vagy a korban, akkor ésszerű gondolni arra, hogy milyen lenne, ha ő lenne a gyermekeid apja

4. én vagyok az egyetemista, a barátom 18 létére most másodikos szakképzőben

5. nem magányos, 10 hónapja vagyok neki én, és vannak nagyon jó barátai is, akikkel szoktunk találkozgatni


Egyikbe sem tartozik. Akkor az én pasim nem is létezik??? :D

2010. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim válasza:

1.) Pénzes

2.) Adonisz az ágyban vagy/és a teste.

3.) Apuka jelölt

4.) Egyetemistatárs

5.) (ex)Celeb

6.) Külföldi


Ezek közül nekem legalább 3fontos :DD

Legyen egyetemista ...legyen pénze és és Adonisz :DDDnekem az összetettebb pasik jönnek be :DDD


20/L

2010. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

hát ezek elég sz.r kategóriák, már ne haragudj :)

az én párom nem adonisz, viszont jól néz ki, igazi "rosszfiú" csibészes gyönyörű mosollyal. Nem pénzes, annyi van amennyi kell, nem nyomorgunk. Apuka jelölt?! Ennyi erővel mindenki az... Előbb utóbb a férfiak 90%-a szeretne családot, gyereket...


hülyeség ez a skatulyázás. :) mindenki egy egyéniség...


24N

2010. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
kedves 09:23 most írtad hogy az ágyban jó akkor a 2-es be tartozik :) ott van hogy adonisz vagy jó az ágyban lehetőség :D
2010. dec. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Az, hogy nekem jó az ágyban, nem azt jelenti, hogy mindenkinek az. Szerintem ez egy alapkövetelmény, hogy ki tudjuk egymást elégíteni, ha már párkapcsolatban élünk, nem? Ha pedig nem jó valami, akkor megbeszéljük, és próbálunk javítani.

21/L

2010. dec. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Egyszer pontosítottam ezek szerint, nem olvastátok el.


1.) Pénzes

2.) Adonisz az ágyban vagy/és a teste.

3.) Apuka jelölt

4.) Egyetemistatárs

5.) (ex)Celeb

6.) Külföldi

2010. dec. 28. 02:24
 37/40 A kérdező kommentje:

4.) Egyetemistatárs az, akivel még minden itt felsorolt elvárás nélkül csak a kaland mait jönnek össze a lányok. Engem is, pedig akkor egyik kategóriába sem tartoztam bele tudtukkal. Nem csak szexre de italra is meg hívott nem egy szexi csaj. Mert értelmes művelt kedves srác voltam, akkor még kövér. Húszon négyéves korom után ilyen csak külföldön történt meg velem. Felnőtt koromban meg én hívhattam meg a lányokat, mert volt pénzem és azért voltam kelendő. Huszonkét éves egy évig Adonisz is voltam. 180cm 75kg és a fehér farmeremben sétálva nem csak a Váci utcában de a körúton is utánam fütyültek a lányok.


tegnap 09:23-as A te párod az apuka jelölt. Nem vitás. És a világon a legegyszerűbb erre rájönni. Nem feltétlenül ésszerű a gyerekre gondolni. Nekem sem lesz. És nem csak a genetikailag nem szűrhető súlyos öröklődő betegségem miatt. Ami leghamarabb a harmincas éveikben jelentkezhet. Viszont a többség 35-40 éves korában bele is hal ebbe a betegségbe, mint a 6 nagynéném és nagybátyám közül 2. És már több unokatestvéremnél is diagnosztizálták a kort. Ezen kívül nem kevesen vannak, akik nem akarnak gyereket, vagy nem akarnak több gyereket még.

A magányosságot meg a párkapcsolatra értem. Szerintem ennek világosnak kellett volna lennie, ha egyetemre jársz.


tegnap 09:48-as A párod a te mércéddel és elvárásaiddal a 2.)-es, az 1.)-es a kategóriába is bezsúfolható. De lényeg a 3.) amiért választottad és az előző két kategória is fontos volt részben.



Ráadásul a pontosít lista szerinti 1.), 2.),4.),5.) és 6.) a hatos kategóriában lévő férfi minden nőnek, akivel hazugság nélkül lefeküdt volna gyereket csinált, volna tucat szám, lenne gyerekük.



És legalább ugyan annyira megalázó egy férfinak hogy egy nő csak azért van vele, mert gyereket akar tőle. Mint egy nőnek hogy csak a szexet akarja tőle egy férfi. Mert ugye egy nőben a tetszeni akarás ösztönös, és annak értékelése sokuknak nagy öröm.


tegnap 12:33-as Az Adonisz az ágyban azaz, hogy nagyok a méretei is, és olyan szerető, mint egy félisten.

2010. dec. 28. 02:59
 38/40 A kérdező kommentje:

Ráadásul a pontosít lista szerinti*


Ráadásul a pontosított lista szerinti

2010. dec. 28. 03:01
 39/40 A kérdező kommentje:
Ráadásul a pontosít lista szerinti 1.)-es, 2.)-es,4.)-es,5.)-ös és 6.)-os kategóriában lévő férfi minden nőnek, akivel hazugság nélkül lefeküdt, tehát nem tátották 3.)-as kategóriában lévőnek, gyereket csinált volna, tucat szám lenne gyereke mindnek.
2010. dec. 28. 03:05
 40/40 A kérdező kommentje:
Ezt hogy lehet nem érteni?
2011. jan. 20. 19:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!