Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sose lesz barátom az életben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz barátom az életben?

Figyelt kérdés

Okos vagyok, csinos, jófej. Csak egy baj van. Csúnya az arcom. Annyira azért nem vészes, max. jóindulattal mondható szépnek. Sose lesz így barátom?


15/L


2010. dec. 20. 22:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű vagy basszus! Nem is értelek, áááá!
2010. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
biztos csak önsajnáltató akkor.
2010. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nos ha nem fake, akkor nyugodj meg, a te korosztályodban "mindig kell cikizni valaki". Engem általánosban megválasztottak az osztályban a legrondább srácnak, aztán mostmár (közeledve a 20-hoz) a 6. barátnőmmel vagyok együtt egy egy éves kapcsolatban. Közülük több szerelmet vallott és a többi. Egyszerűen elhatároztam régebben, hogy javítani fogok magamon, aztán összejött.
2010. dec. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mi a faszt akarsz 15 évesen baszod?! Majd ha 51 leszel, akkor felteheted ezt a kérdést!
2010. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!