Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Kissé kiakadtam!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kissé kiakadtam!

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátnőm féltékeny. De fogalmam sincs miért. Szeretem,imádom, nekem csak ő kell kajak és ezzel ő is tisztában van szerintem teljesen.. de kiakasztanak a dolgai, vagyis az hogy milyen dolgokra féltékeny. Szóvá tette azt, hogy egy közösségi portálon az egyik csaj jelölt vissza legelőször, amikor felregisztráltam és hogy szerinte biztos ő volt a legelső akit bejelöltem mert ő volt legelőször az eszemben hogy bejelöljem. Kezdjük ott, hogy ő jelölt be engem, ugyanis én nem nagyon szoktam bejelölni szinte senkit, csak visszaigazolom aki bejelölt. A következő az volt, hogy mikor elmegyünk egy ruhaboltba és meglátok egy cuccot, ami szerintem tuti jól állna rajta, egyből besértődik, hogy én biztos megnézek minden olyan lányt tetőtöl talpig akin feszülősebb ruha van meg ilyenek. Most komolyan, miért csinálja? Kiakasztó már ez... mit tehetnék? Mindig becézgetem, mondom neki, hogy milyen szép, aranyos meg hasonlók.. és nem csak odalököm ezeket hanem így is gondolom! Nem akarom elveszíteni, mert tényleg nagyon szeretem! Segítsetek légyszi!
2010. dec. 20. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem még leírni azt is, hogy mutattam egy lányt neki akinek tetszett a felsője és mondtam a barátnőmnek, hogy biztos jól állna neki és hogy vegyünk egy olyat neki, erre ő kiakadt meg kicsit flegmázott. Most miért baj az ha megtetszik egy roh*dt felső?
2010. dec. 20. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ez gáz...ilyen betegesen féltékeny a csaj szinte.

De neked se kel ám mindent hagyni mert akkor ő visszaél ezzel ha ilyen sz@arságokért téll nincs semmi oka féltékenykedni

2010. dec. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,nem is hagyom! Nem szoktam neki ilyenkor visszanyalni vagy hogy is mondjam.. tehát hogy legtöbbször ráhagyom mert tom hogy nincs oka féltékenynek lenni.
2010. dec. 20. 22:28
 4/5 anonim ***** válasza:

A legjobb vedekezes a tamadas, lehet tenyleeg megcsal teged, es igy tereli el a gyanut

persze lehet tevedek, bocsi, csak egy otlet

2010. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rá oda. Ha nincs közönség, a műsor is megszűnik. Néha rám jön az 5perc, és szinte ok nélkül féltékenységi rohamok törnek rám. Ilyenkor a Párom vagy elengedi a füle mellett a csípős megjegyzéseimet, vagy rám néz a "namostmárelég" arckifejezéssel. Esetleg befogja a számat egy csókkal. 22/N
2010. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!