Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom szereti a fiatal lányokat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátom, aki már 28 éves, elég gyerekesen viselkedik alapból, és elég éretlen is. Kicsit olyan, mintha pán péter szindrómás lenne, nem akar felnőni, nem akar felelősséget vállalni, stb. Nem nagyon lát maga előtt célokat, nem lelkesíti semmi. Igazából már ezektől kiborulok, de ami igazán kikészít, az a fiatal lányok iránti rajongása. Üdvözült mosollyal az arcán nézegeti a 12-3-4 éves kis csitriket, és mint valami igazi pedofil, csorgatja a nyálát rájuk. Egy rakat fotója van ilyen kamaszlányokról, és állítása szerint gyakran álmodik velük. Sose próbálkozott egyiknél se, és nem is akar (ezt tisztáztuk), csak saját állítása szerint rajong a gyermeki ártatlanságért, mert a kislányos "formákért". Nőkben is inkább a vékony, kislányos testalkatúakat szereti, alacsonyakat, nulla mell, lapos fenék, stb. Rengetegszer beszélgettünk erről, egyrészt mert nem is felelek meg az ideáljának, másrészt mert betegesnek tartom a dolgot, és nem tudok megbékélni a gondolattal. Kicsit tartok attól is, hogy egyszer bepróbálkozik egy ilyen "gyereknél" és ebből valami komoly baja lesz. Meg igazából azt sem tudom, hányadán állunk. Állítása szerint szeret, és néha tényleg egészen jól megvagyunk, főleg amikor az ő véleménye szerint kislányosan viselkedem. Pl nyüszögök, stb. Akkor tényleg fellelkesül. Máskor meg fásult. Úgy gondolom, de mondjatok jobbat, ha tudtok, hogy kompromisszum vagyok számára, menekülőútvonal, hogy ne ártson se magának, se a kicsiknek, és rajtam keresztül próbálja elnyomni a hajlamait... Sose tudom pl, hogy szex közben mire gondol, állítása szerint önkielégítése közben rám, és az én nevemet mondja, csak az álmodozásaiban "összemegyek picit, olyan kislányosra"... Mit tegyek? Hagyjam el? Beszélgessek vele erről? Ne foglalkozzak a dologgal, végülis még mindig jobb, mint ha plüsspingvint dugna? Valakinek van építő jellegű gondolata?
2010. dec. 20. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

azzal h támogatod ebben,nem segítesz neki. mert az támogatás,h szemet húnysz. sztem ez nem normális dolog,szakember kellene neki. és nem te vagy a mentsvára ez butaság. ha veled van ha nem ó fantáziál fiatal kora óta. az h nem lépett még,az sem a te érdemed.


gondold át h te így akarsz e élni. 28 éves,semmi nem érdekli,nincs célja,DE arra van esze,ideje stb h vadidegen kislányokat fotózgasson. mi lesz ha összeházasodtok,gyereketek lesz és ő teszem azt rámozdul a kislányotokra? vagy a kislányotok barátnőjére? ha meg te nem is vagy ilyen alkat,már nincs messze h találjon valakit aki olyan. a férjem is csípi ha iskoláslánynak öltözöm,de,de a te párodnál nem erről van szó.


nem kellene vele maradnod. persze a te döntésed.


csak annyit tehetsz,h átgondolod,milyen jövőt,kapcsolatot életet szeretnél magadnak,és h a párod beleillik-e.


bár már leírtad h nem. szóval mi a kérdés??

2010. dec. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

és még 1: azt írod,nem fantáziál róluk,de közben meg leírtad már h önkielégítés közben a te kislánykori énedre élvez el.


ez pedofília,ne haragudj meg,de így van.


vidd el szépen egy szakemberhez,ha úgy látod és az orvos is azt mondja, h segíthet neki ha mint BARÁT mellette állsz,akkor állj mellette,de én a helyedben messzire elkerülném

2010. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta? Ugye nem szültél neki?
2020. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz szenvedni maradj vele.. Az ilyen fétis nem múlik el.
2020. jún. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!