Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom szereti a fiatal lányokat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
A barátom, aki már 28 éves, elég gyerekesen viselkedik alapból, és elég éretlen is. Kicsit olyan, mintha pán péter szindrómás lenne, nem akar felnőni, nem akar felelősséget vállalni, stb. Nem nagyon lát maga előtt célokat, nem lelkesíti semmi. Igazából már ezektől kiborulok, de ami igazán kikészít, az a fiatal lányok iránti rajongása. Üdvözült mosollyal az arcán nézegeti a 12-3-4 éves kis csitriket, és mint valami igazi pedofil, csorgatja a nyálát rájuk. Egy rakat fotója van ilyen kamaszlányokról, és állítása szerint gyakran álmodik velük. Sose próbálkozott egyiknél se, és nem is akar (ezt tisztáztuk), csak saját állítása szerint rajong a gyermeki ártatlanságért, mert a kislányos "formákért". Nőkben is inkább a vékony, kislányos testalkatúakat szereti, alacsonyakat, nulla mell, lapos fenék, stb. Rengetegszer beszélgettünk erről, egyrészt mert nem is felelek meg az ideáljának, másrészt mert betegesnek tartom a dolgot, és nem tudok megbékélni a gondolattal. Kicsit tartok attól is, hogy egyszer bepróbálkozik egy ilyen "gyereknél" és ebből valami komoly baja lesz. Meg igazából azt sem tudom, hányadán állunk. Állítása szerint szeret, és néha tényleg egészen jól megvagyunk, főleg amikor az ő véleménye szerint kislányosan viselkedem. Pl nyüszögök, stb. Akkor tényleg fellelkesül. Máskor meg fásult. Úgy gondolom, de mondjatok jobbat, ha tudtok, hogy kompromisszum vagyok számára, menekülőútvonal, hogy ne ártson se magának, se a kicsiknek, és rajtam keresztül próbálja elnyomni a hajlamait... Sose tudom pl, hogy szex közben mire gondol, állítása szerint önkielégítése közben rám, és az én nevemet mondja, csak az álmodozásaiban "összemegyek picit, olyan kislányosra"... Mit tegyek? Hagyjam el? Beszélgessek vele erről? Ne foglalkozzak a dologgal, végülis még mindig jobb, mint ha plüsspingvint dugna? Valakinek van építő jellegű gondolata?
2010. dec. 20. 21:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha szakemberhez fordulna. Az ilyen vágyakat kontroll alatt lehet tartani, de jó, ha van segítség, és ha te is vele maradsz.
2010. dec. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

Hogy vagy képes együtt lenni vele??Tisztában vagy vele,hogy képeket tart kislányokról,tudsz a fantáziálgatásairól és nem dobtad ki rögtön amint ezt megtudtad??


Szerintem az lenne a legjobb ha elhagynád..hidd el,nem akarod te,hogy egy olyan ember legyen a párod,akinek ilyen hajlamai vannak.Aztán ha esetleg összeházasodtok és gyereketek lesz,kkor 12 éves korukban molesztálni fogja őket,mert szereti a kislányokat?!Orvosra van szüksége!

2010. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Nem fantáziálgat velük szexről. Álmában se szexelt még sose ilyen lánnyal. Általában olyat álmodik, hogy ő is fiatalabb 14-5, és ölelgetik egymást. El szokta mesélni ezeket is. Olyan ember, akiben 100%-osan megbízom, tudom ha több lenne az álmaiban azt is elmondaná. Azt pedig kétlem, hogy molesztálna akár egyetlen gyereket is. Legalábbis jelen állapot szerint kétlem. Nyilván nem tudom mit hozhat a jövő. És igen, vele vagyok ennek ellenére, mert úgy gondolom, hogy nagy bátorság volt mindezt bevallania nekem, és ahhoz is bátorság kell, hogy valamilyen szinten "küzd" a dolog ellen. Mert el is engedhetné magát úgymond, és lehetne olyan, mint azok a chates alakok, akikre a pedofilkommandó vadászik.
2010. dec. 20. 21:14
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves tőled, hogy egy elmebajossal élsz együtt. Bárki más otthagyta volna...

Beteg a barátod.

Nem dönthetek helyetted, de tudnod kell, hogy a barátod beteg. Nem az ő hibája, nem is a tiéd, de ez a helyzet...

2010. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Próbáltam szembesíteni magával... Megkérdeztem tőle, hogy később is azzal fog-e védekezni, hogy de hát ő is még lélekben fiatal stb, elmondtam neki h ezek üres kifogások, és rendkívül rossz szövegek... Nem tudom eldönteni mi a helyes. Aggódom is érte, dühös is vagyok, féltem is, és azt hiszem szeretem is mint embert. Szóval nem olyan egyszerű a helyzet.
2010. dec. 20. 21:24
 6/24 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Mindenképpen olvasd el a Lolitát Nabokovtól, vagy olvassátok el mind a ketten, és beszélgessetek róla. Sok minden ki fog derülni. Abban a könyvben szex is van, te pedig azt mondod, ilyesmiről nincs szó, én mégis azt mondom, olvasd el, mert nagyon sok minden kiderül belőle az ilyen emberek lelkivilágáról, és a barátodnak is segíthet, hogy kialakítsa hozzá a viszonyát, és felismerjen dolgokat.
2010. dec. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Kedvenc könyvem 13-4 éves korom óta:) Ő is olvasta. Lolita külünösebben nem hozta lázba. Azt mondta, hogy idegesíti a lány manipulatívsága és romlottsága. A filmet Dominique Swannal szereti.:) De ott is inkább Annabelle vonzza. Nem tudom ebből mit lehet leszűrni, vagy mit sem. Nekem nem sokat sikerült.
2010. dec. 20. 21:31
 8/24 A kérdező kommentje:
Még egy adalék. A bepróbálkozik nem egyenlő a molesztálással. Volt anno egy eset, még 18 éves kora körül, amikor egy lány próbálkozott be nála. Kislányos volt, "kis édes", és azt hazudta, hogy 15 éves. Nyilván a barátom nem kér személyit senkitől, úgy gondolta, hogy a 3 év korkülönbség ideális, és elhívta randizni. Elmentek fagyizni (szörnyű nagy megrontás!!) és akkor kiderült, hogy a lány 13. Többet nem találkozott vele, pedig állítása szerint őrülten szép kislány volt, és nagyon vonzódott hozzá. De a józan eszére hallgatott, nem a vágyaira. A randin a dolgok kiderüléséig addig jutottak, hogy a lány 2× hozzábújt, ő pedig megsimogatta a hátát, és a haját. Még itt is észnél volt. Szerintem az elmúlt 10 évben sem hülyült meg ilyen téren, legalábbis nem teljesen. Ez a dolog azért lehet fontos, mert ez volt az első igazi normális randija. A gimnáziumban ugyanis nem volt túl népszerű.
2010. dec. 20. 21:36
 9/24 anonim ***** válasza:

Igazán pozitív dolog, hogy nem akarod elhagyni azért, mert beteg. Egy beteg embert nem szép magára hagyni, de valamit mégiscsak kezdened kellene vele.

Az a ehelyzet, hogy ha ő maga nem látja be, hogy ez nem egy normális dolog, és nem fordul orvoshoz, akkor te nem tudsz vele mit tenni.

Mi lesz, ha egyszer "elszakad a cérna", és túlmegy a bizonyos határon?

2010. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Helmet!


Ettől is tartok, meg attól is, hogy mi van ha pont az én távozásom szakítja el azt a bizonyos cérnát? Hiszen most van mentsvár, van mibe kapaszkodni... Ha pedig elhagyom, akkor minden mindegy alapon akár dönthet rosszul... Az emberek durva dolgokra képesek, ha összetörnek lelkileg.

2010. dec. 20. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!