Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

mielött kiirtam volna akérdésem, utánna kerestem és meg is találtam rá a választ:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Szerintetek van okom arra h ne legyek megelégedve önmagammal?

Nagyon féltékeny vagyok és már klsz rosszul érzem magam, pedig ismerem a csajokat akikkel táncolt, és mégis olyan rosszul esett. vagy nem is ez a bajom? segitsetek pls!

20/L és lassan 3 éve vagyok együtt barátommal, de csak most jött elő ilyen durván...( de lehet h nem is féltékenységet érzek...?:( )

[link]

Am bocsi, ha naon össze vissza lett!:(


2010. dec. 20. 18:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
En is feltekeny vagyok, de en mar felfogtam azt h ugyis mind1!a pasim ha akar ugyis megcsal, de azert jo ha tudataba van h elveszithet ez miatt:)Az ilyesmit jobb ha megbeszeled vele:)Nalunk amikor errol van szo mindig megnyugtatjuk egymast:)Amugy aranyos vagy, de a ferfiak nem azert csaljak meg a baratnojuket mert csunya, vagy ronda vagy mittudomen,hanem azert mert valamit hianyol, es ezt is jo megbeszelni!:)Ha azt allitja hogy minden OK akkor nincs okod aggodalomra:)Gondolj arra hogy egyszer minden veget er, es e kis idot ami meg hatravan az eletedbol, jobbha jo dolgokkal toltod el, es nem akadsz meg minden apro problemanal...csak pozitivan:D
2010. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

sztem ne aggodj hogy veled van a baj. a barátnöm is igy viselkedik néha. esetleg kicsit fogd vissza a féltékenykedést mert ezzel a kedvét is elveszed és akkor télleg porul jársz

26f

2010. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
fent kettövel igaza van. ha csunya lennél nem lenne pasid. nem?! télleg igaz hogy azért csalna meg mert hiányol valamit. ha mindennap féltékenységi rohamot adsz elö megunja és azért is meg csal. senki nem akarja ezt halgatni sztem. szeresd és ö is szertni fogd. ne el üldözd hanem fogd meg.
2010. dec. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézel ki 18/F
2010. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Húúú... köszi aranyosak vagytok!

már megbeszéltük csak akk is olyan rossz, de köszi a válaszokat! :)

2010. dec. 23. 09:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!