Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok milyen pasira vágyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen pasira vágyok? Milyen legyen a nagy ö?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 18:33
1 2
 1/17 anonim válasza:
49%
Megbocsáss de hogy a fenébe tudnám ki neked a menő :S
2010. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ hány éveset?
2010. dec. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
20éves pasitól mit vártok el?
2010. dec. 20. 18:52
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Hogy ne itt kérdezgesse, milyennek kellene lennie:D
2010. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
komoly válaszokat kérek.....ostobák kiméljenek
2010. dec. 20. 19:11
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha működik a kémia, akkor működik, és kész. Nekem van mondjuk 5 kritériumom, ami úgy gondolom nem sok, mégis estem már bele olyanba aki teljesen más volt, mint amilyennek elképzeltem. Egyébként tök mindegy, hogy hány éves, nekem minden korosztálynál az a fontos, hogy okos, kedves, udvarias, vicces és megértő legyen és persze szeressen. Ja és ne cigizzen. De ezek nekem fontosak, van olyan lány akinek pont ezek nem számítanak. 15/L
2010. dec. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok az ostoba? Ez a válasz téged minősít, kérdező...
2010. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a kérdés ostoba.


Ne kérj ilyen véleményt, szegény lányok sem tudják mit akarnak. Kitalálnak valamit ami után lehet vágyakozni, és ha megkapják, akkor rájönnek hogy nem is jó.:)

2010. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Hülye kérdés. A suncik nem tudják mi kell nekik. Mondják, hogy ilyen meg olyan, de ezt az eszükkel mondják, viszont a döntéseket a szívükkel hozzák. Tipikus eset: a női "nem!" elég gyakran "igen!". Csak ők evidensnek gondolják, hogy ezt te is tudod. Pedig nem :) Kedves, rendes, vicces, romantikus meg mindegyiknek kell, csak azt hagyják ki, hogy ez csak az érem egyik oldala, és rohadtul kell nekik a másik is a jóízlés határain belül.
2010. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem az kell, hogy viselje el a hülyeségeimet(értsd: pánikbetegség, iszonyatos prűdség stb).
2010. dec. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!