Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz ebből még valami? HELP!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből még valami? HELP!

Figyelt kérdés
5 hónapot voltam együtt a barátommal távkapcsolatban és egy hete szakított velem(féltékenykedett,elmondta h buliban ne igyak, ne táncoljak mással...de nem csaltam meg) Nagyon kivagyok:S azt mondta h még szeret, de elege van:S a szakítás óta nem beszéltünk...én szeretném újrakezdeni de sztem neki kell keresnie...bár nagyon büszke:S
2010. dec. 20. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő megtette ugyanezeket, amiket tőled elvárt (nem ivás, nem táncolás)?
2010. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok, 5 hónap után szakítottunk, de előtte négy napig fel sem hívott, amíg együtt voltunk mindig mondta, h nagyon szeret, most pedig a képembe röhög. egyszerűen nem tudom túl tenni magam rajta, még mindig nagyon szeretem, de tudom h soha nem fog újra kezdeményezni.

Ha Te is szintén szereted, és azelőtt jól meg voltatok, sztem magadra számíthatsz, mert ha igazán büszke, nem fog kezdeményezni. sajnos ez tapasztalat. Ha igazán közel álltatok egyáshoz megéri még egy próba a részedről, főleg ha kimondta, hogy még szeret.

2010. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem ivott sokat miattam de nekem kevés is megárt:S és sosem ittam előtte és még most tapasztaltam ki mi a határ:S
2010. dec. 20. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!