Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj ez az embereknek?

Figyelt kérdés
A múltkor beszélgettünk a haverjaimmal arról, hogy kinek milyen nő tetszik. És megmutattam nekik párat az internetről, és lényegében kiröhögtek miatta. Miért van ez?
2010. dec. 20. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát ha mondjuk mutatnál nekünk képeket a nőszemélyekről akkor tudnánk is hasznos választ adni
2010. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
linkelj be képet, hoyg milyen nő jön be neked !
2010. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Más az izlésük és ezt túl reagálták,mert temperamentumos spanjaid vannak!
2010. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értsd félre amit mondok,nem sértegetni akarlak de lehet,hogy túl "ratyinak" néznek ahhoz ,hogy neked ilyen vagy hasonló nőd legyen, és azon nevettek..
2010. dec. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:43


Hát bakker, de nem is arról volt szó közöttünk, hogy kinek milyen nője legyen, hanem arról, hogy kinek milyen nő tetszik. :D


Ja, és a legjobb az egészben, hogy elkezdték azt a szöveget, hogy ezeknek a nőknek milyen sonkáik vannak. De, ha így állunk, akkor el kell ismernem: nekem bizony a sonkák nagyon bejönnek.

2010. dec. 20. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, több mint valószínű h nekik is, csak mostanában a csont és bőr lányokra divat azt mondani, h jó csajok. Meg amúgy is, mit érdekel téged, h másnak bejönnek-e, akik neked? :P
2010. dec. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem az az ok, amit a 71%-os válaszoló írt, akkor nem tudom. Sonkák? Te jó ég. Ezek a csajok bombanők. Nem tudom miért mondták, amit mondtak, de ha lehetőségük lenne rá, azért biztosan nem háborognának, ha bekerülhetnének azok közé a sonkák közé:)

Én mondjuk lány vagyok, de tényleg nem értem, mi a baj ezekkel a csajokkal.

2010. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

J válasza


Nyugi nekem is az ilyen csajok jönnek be, és lesz@rom mi a divat. De a lényeg az hogy szeressen...

2010. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:43


Én meg nem hogy nem háborognék, egyenesen célba venném a sonkák közötti területet. :D Csak a környezetemben nem találok ilyen "sonkás" lányt.

2010. dec. 23. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!