Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, és nagyon-nagyon bejön, mert nagyon megfogott a személyisége. Sokat beszélgettünk, ismerkedtünk, és szóba került a szex is. És ekkor jött a csalódás: elmesélte, hogy a megismerkedésünk napján este lefeküdt egy fiúval, mert "már nagyon hiányzott a szex".


Előtte 3 évig nem volt senkije, azt megelőzően egyetlen fiúval volt együtt, a szerelmével, akivel 6 évig jártak.


Nagyon szép és értékes nőnek ismertem meg, de pont ez az, amiért nagyon rossz érzés, hogy képes volt csak úgy odaadni magát valakinek, akit mindössze egy napja ismert.


Viszont megbántani sem akarom őt.


Hogyan mondhatnám ezt el neki?


2010. dec. 20. 15:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


Az értékrendem stabil, és nem fog megváltozni. Ennyit erről meg a hangnemedről. És igenis, nekem fontos a párom múltja.

2010. dec. 25. 14:57
 22/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:47


Nem, ez nem fog így működni. De köszönöm a hozzászólásokat azért. Megmondom neki, hogy ez így nekem nem menne.

2010. dec. 25. 14:59
 23/26 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál, törődj bele. A szálka akkor is benned lesz az eset miatt, hiába ülsz le vele beszélgetni, hiába kérsz tőlünk tanácsot, hogy hogyan tehetnéd túl magad rajta. Azzal, ha elmondod neki, nem leszel túl rajta. Ha pedig ennyire csökönyös vagy, akkor magadra vess, szenvedni fogsz a tudattól, hogy megtörtént :) A hangnemem pedig azért ilyen, amiért a tiéd is olyan, amilyen...
2010. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:00


Bocs, én indulatoktól mentesen beszélek mindenkivel. Szerintem. Te meg jössz, hogy "mi az, hogy nekem az számít, hogy mit tett a múltban?".

2010. dec. 25. 15:01
 25/26 anonim ***** válasza:
A múlt mindenkinek a saját dolga. Ahogy neki nem lenne joga számon kérni tőled, hogy miket tettél, neked sincs. Ennyi. De úgy látom el van döntve a kérdés.
2010. dec. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:04


Lehet, ettől engem ez még nagyon is zavaar(na). A múlt pedig szerintem jelzésértékű egy ember jellemét illetően, az is a része. És igen, jól látod, el van döntve a kérdés.

2010. dec. 25. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!