Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The jerk theory avagy a lányok miért a bunkókat szeretik?

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem ebben, de most sajnos a saját bőrömön kellett megtapasztalnom.

A helyzet a következő: nemrég megismerkedtem egy lánnyal, tényleg nagyon sokat beszéltünk, megkedveltük egymást. Elmondta, hogy milyen nehéz az élete, természetesen megvigasztaltam. Válságos időszakokban az én segítségemmel vészelte át a legrosszabbat. Ha rossz kedve volt, megnevettettem, stb.

Én már komolyan kezdtem megszeretni, azt hittem, hogy sínen van a dolog, erre valamelyik nap közli, hogy összejött egy pasival. Méghozzá pont azzal, akire előzőleg panaszkodott, hogy csak akkor keresi (mármint a srác a lányt) ha szüksége van valamire...


Ilyenkor mit lehet tenni? Persze, egy idő majd biztos elfelejtem a csajt, de akkor a következővel is pont ez lesz? Én nem fogok bunkón viselkedni senkivel, azt valahogy méltóságon alulinak érezném. Van még olyan lány, akinek ez számít? (és komolyan, nem az álszentekre vagyok kíváncsi)


Köszönöm, hogy elolvastad. Ha valami nem lenne érhető, kérdezz nyugodtan.


2010. dec. 20. 13:46
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Állítólag csak haver volt, több más barátja is szóba került. Az meg 100%, hogy nem volt esélyem, és észre sem vettem :D
2010. dec. 20. 17:28
 12/12 anonim ***** válasza:
én meg sajnos azt hittem 1 rossz fiúra, hogy jó srác, és összejöttünk, és csak kihasznált... el van ez cseszve. szegény jófiúk meg magukra maradnak -.- ejj faszom :'D
2010. dec. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!