Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The jerk theory avagy a lányok miért a bunkókat szeretik?

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem ebben, de most sajnos a saját bőrömön kellett megtapasztalnom.

A helyzet a következő: nemrég megismerkedtem egy lánnyal, tényleg nagyon sokat beszéltünk, megkedveltük egymást. Elmondta, hogy milyen nehéz az élete, természetesen megvigasztaltam. Válságos időszakokban az én segítségemmel vészelte át a legrosszabbat. Ha rossz kedve volt, megnevettettem, stb.

Én már komolyan kezdtem megszeretni, azt hittem, hogy sínen van a dolog, erre valamelyik nap közli, hogy összejött egy pasival. Méghozzá pont azzal, akire előzőleg panaszkodott, hogy csak akkor keresi (mármint a srác a lányt) ha szüksége van valamire...


Ilyenkor mit lehet tenni? Persze, egy idő majd biztos elfelejtem a csajt, de akkor a következővel is pont ez lesz? Én nem fogok bunkón viselkedni senkivel, azt valahogy méltóságon alulinak érezném. Van még olyan lány, akinek ez számít? (és komolyan, nem az álszentekre vagyok kíváncsi)


Köszönöm, hogy elolvastad. Ha valami nem lenne érhető, kérdezz nyugodtan.


2010. dec. 20. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj haver, ez már egy lerágott csont. A válasz nagyon egyszerű: a nők azért vonzódnak a "rosszfiúkhoz", mert a tudatuk mélyén hisznek abban, hogy az a rosszfiú majd az ő kedvükért, és csakis őmiattuk meg fog változni. Ezért különlegesnek érezhetik magukat egy különleges ember szemében. Te férfi vagy, de te is tudat alatt nem inkább a nehezen elérhetőt akarod jobban? :) Ő is ezt tette. Azt választotta, aki nehezebben elérhető.


Egyébként: az idő segít. Legyél türelmes. És máskor legyél te is picit "elérhetetlenebb" a nők számára. :)

2010. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamóca. ***** válasza:
88%

hát tudod náald nem érzi a nő hogy kivétel lenne. mert mmindenkivel kedves vagy. Ez az optimális ,ne is változz, de sajnos való igaz hogy nem a legnépszerűbb.

sajnos én is tipikusan azokat szeretem akinél rendesen meg kell küzdeni azért hogy kedves legyen. De ez a küzdés az ami mellettük tart minket. Amikor tudjuk hogy többet tudna adni magából, csak ki kell harcolni. ÉS nagyon imponáló ha én lehetek az az egyetlen nő akivel kedves az a bizonyos s*ggfej. persze ha sokáig nem változik akkor egy idő után nem kell ő se, csak miután nem tudtam "megszerezni"(elérni amit akartam, h én legyen a kivétel) ezért nehezebben felejtem el:D

egyébként az nem jó ha szó szerint bunkó s*ggfej vlaki, nálam legalábbis.

az attitűdjének kell olyannak lennie, ami vonz, és ez valóban sokszor a "rosszfiús" kategoriába esik. bár az is tény hogy nekem a rózsaszín cummogós romantikus cuncimókus pasiktól feláll a hátamon a szőr...

2010. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 komasa ***** válasza:
53%

A választ nem tudom, de a kérdés engem is foglalkoztat. Salyát bőrömön tapasztaltam én is ezt. Én nem vagyok bunkó típus, nem is leszek. Úgy látszik a mai nőknek nem kell, hogy a tenyerén hordozza valaki őket, mindent megtegyen értük, ott legyen, ha szükség van rá...

Remélem még vannak ilyen lányok is! Fel a fejjel!

2010. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Ez egyáltalán nem igaz, hogy a lányok/nők a bunkó pasikra buknának. Tőlük milyen tiszteletet kapnának? (na jó, az útszéli pillangóknak talán ez nem számít)A tisztelet pedig nagyon fontos dolog. Ebből a kis szövegből inkább nekem csak annyi derül ki, hogy a lány mindig is azért a pasiért volt oda, és bizony vannak olyan esetek, hogy az illető tudja, hogy nem vele kéne lennie, de mégis megy a szíve után - valami megmagyarázhatatlan oknál fogva. Szóval ez egyáltalán nem azt jelenti, hogy az a lány is a bunkókra bukik.

Az, hogy te vígasztaltad, tanácsokkal láttad el, ő felfoghatta úgy is, hogy számíthat rád, mint egy barátra. Mivel te nem közeledtél felé úgy, ahogy egy fiú szokott egy lányhoz, lehet nem is sejtette, hogy te más szemmel nézel rá.

Ha kimutattad volna, hogy mit érzel, mit szeretnél, akkor lehet máshogy alakult volna. De lehet, hogy nem. Ha két ember között nem működik a kémia, csak egy részről, lehetsz te akármilyen kedves királyfi, akkor sem lesz semmi belőle.

remélem segítettem kicsit.

(nagyon kedves, intelligens fiúnak látszol, sok lány van még a világon, és ahogy te is írtad, úgyis jön a következő, aki lehet csak veled akar majd lenni.)


soha ne legyél másmilyen, mint amilyen vagy:)

2010. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 komasa ***** válasza:
49%
Helyesbítek: saját !!!!!!!!!!!
2010. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Vannak olyan emberek (és nem csak nők), akik az őket segítőket nemhogy éljenzik, hanem inkább lehordják, gyengítik, szívják a vérüket. Ezt gondolom nem kell bemutatnom. Te is egy ugyanilyen lánnyal próbáltál összejönni.

Az ilyen lányok nem is igazán érdemelnek mást, csak azt, hogy egy bunkó pasi kihasználja őket. Természetesen ez fordított esetben is ugyanígy van.

Örülj neki inkább, hogy nem ragadtál bele ebbe a helyzetbe, mert végképp kizsigerelhetett volna. Aztán meg majd találsz egy olyan lányt, aki téged is tisztelni fog, és nem kell "támogatni" őt, elvégre egy párkapcsolat nem is azért párkapcsolat.

2010. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Mikor értitek már meg, hogy a nő nem a barátod. Barátságból ritkán lesz jó kapcsolat. Ha úgy mész oda, hogy szia, a lelki szemetesládád akarok lenni, akkor barátnőnek tekint, nem férfinak, nem is férfias viselkedés amit műveltél.
2010. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem volt férfias, de ezt éreztem "helyénvalónak". Na mindegy, köszi a válaszokat.
2010. dec. 20. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:
2010. dec. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha már előzőleg is panaszkodott, hogy a pasi ritkán keresi, akkor valószínűleg már szerelmes volt bele, csak félt, hogy a pasi nem viszonozza. Te pedig egy barát voltál. Nem volt semmi esélyed, csak nem vetted észre.
2010. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!