Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szőkék tényleg hülyék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőkék tényleg hülyék?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
28%

Semmi köze nincs a hajnak az emberhez, ok??

Ha téged bánt valaki, ne foglalkozz vele, mert egy primitív zöldség...De ha te gondolod ezt így, akkor nincs mit mondanom.

2010. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
a szőkék, csak elhitetik, hogy okosak.
2010. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Мirkó ***** válasza:
64%

Igen :D Kétféle szőke létezik a világon:

- buta

- kattant


mondom ezt szőke fiúként ;)

2010. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
55%
Vajon a barbibabák(játék), miért szőkék? Mert a szőke lányok klónjai. Mindenben eggyeznek. csicsicsáré ruci, szőke haj, üres fej. :D
2010. dec. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek több nagyon okos szőkét. De láttam már nagyon hülyét is. Szerintem ugyanakkora az értelmesek és ostobák aránya mint bármelyik másik hajszínnél.
2010. dec. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
annyi igazság lehet a dologban, hogy a festett szőkéknek nagyon fontos általában a külső, a külsőségek, és nem a belső értékek lesznek nekik fontosak, ezért mondják rájuk, hogy buták, ostobák, stb...
2010. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Felháborít, és olykor mulatságos ez a megállapítás..Embereket hogy foglalkoztathat ilyen kérdés..?!Szerintem teljesen független a hajszíntől hogy kinek mennyi esze van..Láttam, hallottam barna nőket is szőkéket, és vöröseket is érdekesen megnyilvánulni..Szerintem nincs a gondolkodásunkkal probléma..Szeretek szőke lenni, és büszke vagyok a természetes hajszínemre.Következő kérdések: A rendőrök tényleg hülyék? És az anyósok is mind bunkók? És a skótok smucigok? És ha feldobom a csavart, és leesik egy traktor tényleg Macgyver van a háztetőn??:) Hihetetlen!!!
2010. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Izééékeh11 ***** válasza:

nem .... te is hülye vagy,pedig gondolom nem vagy szőke :)

13L

2011. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azok hülyézik le a szőkéket, akik irigyek mert ők nem szőke hajúak. ;)
2016. febr. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!