Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szőkék tényleg hülyék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szőkék tényleg hülyék?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 13:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nem mind.
2010. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
példa és ellenpélda is van. buta barna lányt láttál már?? na, ugyanígy van okos szőke is...
2010. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel nem hülyébbek a többinél...nem is lenne lehetséges... :-)
2010. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%

aham.


komolyabban amugy a hidrogénszőkére festettek, azokon alapulnak ezek a nézetek. aki olyan hülye plázapícsa, és azt gondolja hogy attól lesz neki jó, hogy szőkére festi a haját. na ezér alakult ki hogy a szőkék hülyék :)

2010. dec. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

60% uk kb.

De vannak kifejezetten okos szőkék is, ismerek ilyen csajt:)

Nem szabad általánosítani, inkább csak az ilyen pláza barbi pics*k hülyék a szőkék közül.

2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%

Van szőke nő, aki okos,

Van szőke nő, aki buta.

Van barna nő, aki okos.

Van barna nő, aki buta.

férfiaknál is.

Egy hajszínből nem lehet megállapítani, hogy az illetőnek mekkora az intelligenciája.

Tehát levonhatjuk azt a következtetést, hogy minden ember más és először meg kell ismerni a másikat, mielőtt messzemenő következtetéseket vonunk le.

2010. dec. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
egyik szőke barátnőmet felvették a jogra. sírva röhögtem, és vettem neki olyan kulcstartót, mint a doktor szöszié... örült neki, de azóta is örök poén tárgya:D
2010. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

van természetes szőke ismerősöm. na az mind agyrém. ha tudnátok mennyire ostobák...

de a festett szőkék viszik a pálmát. az összes festett szőke lány akit volt szerencsém életemben megismerni mind agyatlan marha volt. kivéve a fogorvosom.

de az, hogy én csak ilyeneket ismerek, nem zárja ki azt a tényt, hogy vannak okos és értelmes szőke illetve festett szőke lányok.

2010. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Miért kell neked is ilyen kérdéseket feltenni? Ennyire egy sügér f... vagy, most komolyan? Mi bajod??
2010. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként nem vagyok szőke, nem is voltam. De ha az lennék is büszke lennék rá, mint most.
2010. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!