Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ekkora különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora különbség a nők között?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre eddigi rövid, de annál tartalmasabb életem folyamán, hogy kiismerhetetlen a női jellem.

Ahány nő, annyiféle gondolkodásmód. Például: Valaki szereti, ha újjazzák, valaki nem. Valaki szereti a virágcsokrot, valaki nem. Annyi az eltérés nő és nő között, hogy borzalom.

Ellenben a fiúknál valahogy nincs ekkora kontraszt.

Szóval minden fiú szereti, ha elismeri ka tudását, bicepszét, szereti, ha verik a farkát(elnézést a kifejezésért) stb.

Hol keresendő ennek a gyökere? A génekben?


2010. dec. 19. 16:10
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
A sz@rba jó beletőrödni?:)?
2010. dec. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

utolsónak írtam

(előző vagyok )

2010. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:19


Képzeld el, hogy vettünk egy fali lámpát a mennyezetre, de amikor ki kellett cserélni az !izzót!(nem az égőt), akkor elő kellett vennem a kombinált-fogót és a kalapácsot...A pofám leszakadt és utána hallgathattam, hogy milyen qrva béna vagyok...Már eleve nem álltam neki másodszor jó kedvvel...De amikor mondtam, hogy ez szär és le kellene cserélni, akkor én voltam a hülye és a béna...

Úgyhogy hagyjuk ezt az izzócserés maszlagot...És elég sok mindenhez értek, de miután lecikizett párszor a volt barátnőm, megfogadtam, hogy többet az életben nem nyúlok semmihez sem, mert nem azért álltam neki bármihez is, hogy még közben baszogassanak is...Inkább azt mondtam, hogy ehhez nem értek...Oldja meg.

2010. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 sasna ***** válasza:
kedves utolsó, akinek nem inge.. :)
2010. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

"több mindenhez ért 1 férfi? :D láttam már olyan pasast, aki 1 égőt se tudott kicserélni.. :D ez nem nemtől függ, ez önállóság kérdése.."


Azt azért Te sem gondolod, hogy ez az általános a pasiknál...

2010. dec. 19. 16:33
 16/28 anonim ***** válasza:

16:20


Alapjáraton nem szar semmi, csak ha ti kevertek bele.

2010. dec. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
16.34-óhh csak nem egy fusztrált omega hím?:)
2010. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
2010. dec. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 sasna ***** válasza:
100%
ez csak 1 példa volt, ahogy azt te se gondolhatod komolyan, h a férfaik több mindenhez értenek, mint a nők.. ez emberfüggő, értsd már meg..
2010. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:36


Szerintem meg nem emberfüggő.

Hány középiskolás lányt(esetleg ha Te is visszagondolsz a középsulis éveidre) láttál, akiknek volt valami értelmes hobbyjuk? Például szenvedélyesen szerettek varrni már akkor, vagy főzni, vagy miegymás.


Nézd meg a másik nemet. Már középiskolában kialakulnak hobbyk, például autóimádat, elektromosság, utazás stb.


Igenis nem ember függő a dolog!

2010. dec. 19. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!