Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ekkora különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ekkora különbség a nők között?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre eddigi rövid, de annál tartalmasabb életem folyamán, hogy kiismerhetetlen a női jellem.

Ahány nő, annyiféle gondolkodásmód. Például: Valaki szereti, ha újjazzák, valaki nem. Valaki szereti a virágcsokrot, valaki nem. Annyi az eltérés nő és nő között, hogy borzalom.

Ellenben a fiúknál valahogy nincs ekkora kontraszt.

Szóval minden fiú szereti, ha elismeri ka tudását, bicepszét, szereti, ha verik a farkát(elnézést a kifejezésért) stb.

Hol keresendő ennek a gyökere? A génekben?


2010. dec. 19. 16:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%
Ott, hogy a férfiak sokoldalúak, mint a gömb.
2010. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 sasna ***** válasza:
93%
ez 1 hulye kérdés.. azért, mert minden ember más..
2010. dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
86%

Én is szeretem, ha elismerik a bicepszemet.

17L

2010. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:11


Ne haragudj, de ez az állítás nem állja meg a helyét teljes mértékben.

A férifiak általában több dologhoz értenek, és korábban kialakulnak a hobbyaik. Szvsz.

2010. dec. 19. 16:15
 5/28 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:12


Na, hát épp erről beszéltem. Mi szükséged van Neked arra, hogy pont a bicepszedet ismeerjék el lány létedre?

Nem akarlak bántani, mert tisztellek, de pont erről szól a kérdés. A lányok olyan sokfélék, és kiszámíthatatlanok.

A fiúk nem ennyire furcsák. Miért van ez?

2010. dec. 19. 16:16
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Mert a VILÁG attól színes, hogy nem mindenki egyforma!

Miért lenne borzalom, ha nagy az eltérés nő és a többi nő között? Most akkor ezek szerint az a borzalom, hogy nem mindenki egyforma:D.

Egyébként hülye példákat hoztál fel.

2010. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alapból hülye a kérdés. Minden ember más, a férfiak sem annyira egyformák mint ahogy te leírtad.
2010. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk sem olyan egyszerűek, mint amilyennek leírod. :) Ők is tudnak meglepetéseket okozni, szerintem legalábbis...
2010. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 sasna ***** válasza:
100%
több mindenhez ért 1 férfi? :D láttam már olyan pasast, aki 1 égőt se tudott kicserélni.. :D ez nem nemtől függ, ez önállóság kérdése..
2010. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Mert a nők folyamatosan csaponganak ide-oda az élet minden területén. Mindent variálnak, mindent változtatnak, ha valami sokáig ugyan olyan, már csupán az ingerli őket, hogy ugyan olyan, és úgy érzik, kötelességük változtatni rajt.


A férfiak beletörődnek, hogy ez így van és kész.

2010. dec. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!