Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kínos helyzet. Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kínos helyzet. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

vagyok én és a barátnőm. a barátnőmnek van egy leges legjobb barátnője, akibe a leges legjobb barátom beleesett de még nem járnak. És én megmondtam a legjobb haveromnak a frankót hogy ezer százalék hogy nem jönnek össze, mert semmi érzése nincs a csajozáshoz. És én beleestem a barátnőm legjobb barátnőjébe :/

A Lánnyal 1,5hónapja járok.


2010. dec. 19. 14:10
 1/7 anonim válasza:
bocsáss meg, de csak két szó: k*rva anyád. ne legyél sz*rkavaró.
2010. dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Haggyad őket békén.Abszolút semmi közöd hozzá.Egyet értek az előttem szólóval.
2010. dec. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egy szót nem lehet érteni ebből se
2010. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Frissítem: A legjobb spanom már nemakar a csajjal járni. "Futógondolata" volt 1napig.

Nemértem mit nem lehet ebből érteni. Talán ezt az oldalt nem 10éves felfogásúaknak találták ki.

2010. dec. 19. 14:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval, a legjobb barátod járni akart a barátnőd legjobb barátnőjével, de ez csak egy napig volt futó gondolata (amihez, gondolom, azért kicsit hozzájárult az is, hogy inkább megpróbáltad lebeszélni róla, sőt, még az önbizalmának is adtál egy pofont "semmi érzéke a csajozáshoz").

Viszont te is beleszerettél ebbe a lányba, akinek a legjobb barátnőjével jársz és ennek ellenére még nem szakítottál vele, továbbra is hülyíted.


.... Ezek után kifogásolod az oldal olvasóinak az értelmi színvonalát....


:D :D :D

2010. dec. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazságtalanul bántod az értetleneket, mert te fogalmaztál úgy, hogy "még nem járnak", ami nagyon úgy hangzik, mintha csak idő kérdése lenne, vagy legalábbis jó esély volna rá. Arról nem is beszélve, hogy ha a haverod már nem akar a lánytól semmit, akkor neki semmi köze a történethez, lényegében csak a te problémád aktuális: hogy nem abba vagy szerelmes, akivel jársz, hanem az ő barátnőjébe.


Erről meg azt gondolom, hogy először is nem kellene hülyíteni a barátnődet, ha nem szereted, függetlenül attól, hogy annál a másiknál van-e esélyed. Másfél hónap után még nem olyan nehéz szakítani, és minél tovább húzod, annál többet veszítetek mindketten, időt, érzelmeket, bizalmat. Az viszont, hogy ráhajts utána a volt párod barátnőjére, hááát... ha ők tényleg nagyon szeretik egymást, akkor a másik lány el fog utasítani úgyis, ez általában tabu barátok között. Pláne közvetlenül a szakítás után. Én a helyedben várnék azzal, hogy bármit kezdeményezzek, lehet, hogy részedről is csak egy futó fellángolás. Viszont minél tovább jársz a mostani barátnőddel, annál inkább bekerülsz az abszolút tabu kategóriába a másik lánynál. Mindkettőtöknek jobb, ha nem tartod fenn ezt a zsákutca-kapcsolatot.


És bár tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de elég tahó dolog a legjobb haverod önbizalmát rombolni ilyenekkel, hogy semmi érzéke a csajozáshoz, meg hogy tutira nem fog összejönni a kiszemelt lánnyal.

2010. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy tapló vagy és kész.Ennyi.
2010. dec. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!