Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet nekem még újra jó nőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nekem még újra jó nőm?

Figyelt kérdés
Ma már átlag ember vagyok egy érettségivel 180 cm magas vagy 118 kg súlyal. Tíz éve nem láttam belülről kondi teremet. 134-es az IQ-m, a diszlexiát csak részben nőttem ki. Amúgy egy szemüveges olvasott okos tojás vagyok. A vállakózásom hat éve csődbe ment, a lakásom rá ment a bank csődre. Autóm soha nem is volt. Nem lehet jogsim, mert színtévesztő vagyok. Soha rá sem tudtam nézni egy túlsúlyos nőre. Más gyerekét sem nevelem föl. Tizenhét éves korom óta dolgozom. Mert apám meghat tizenhat éves koromban. Harminchat éves vagyok.
2010. dec. 19. 02:49
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
120 fölött már magas az IQ! Mi volt a csak? Mit néztem be? Idéznéd!
2010. dec. 19. 10:46
 22/35 A kérdező kommentje:

134-es az IQ-m. A zsenik közt a legtöbb a diszlexiás ez van. Viszont a reáltárgyaknál gimnáziumban is, elég volt fél nap az egész éves anyaghoz az ötösre egy szigorú tanárnál is.

A nők mindig kedvesének találtak. Az érzelmi IQ-m változó hogy működik, nehezen ismerem ki magam egy nők hangulat változásain az tény. Ha viszont padolón van egy lány nincs jobb társ nálam. Igaz ebben van tapasztalatom, több orvosi eset lányt is kihúztam a bajból. Jól tudok nyitni egy nő irányában. És nagyon szeretik az udvarlásom.

Csak részben nőttem ki a diszlexiám, mert igaz olvasni már tökéletesen tudok de a helyesírásom kritikán aluli.

2010. dec. 19. 10:46
 23/35 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok Adonisz, de Londonban naponta tudtam volna össze jönni sex bombákkal. Egy akadályozott csak meg, nem voltam a topon már rég akkor. Itthon meg évek óta böjt van. Azt hiszem sürgősen, visszamegyek. És ott is csak a magyar lányok ilyenek. Tehát azért nem vagyok egy monster.
2010. dec. 19. 12:04
 24/35 anonim ***** válasza:

Menj már a sajnálkozásoddal te szerencsétlen majom. Másnak 1000 szer nagyobb baja van, mint neked.

tegyél rendet az életedben és ne itt várj bűnbocsánatot és könyörületet és a kkor lesz jó nőd( mint nekem) ;)

2010. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
36 évesen ennyi eszed van? Nemhogy az EQ-d van a béka seg*e alatt, hanem az IQ-d is. Először siránkozol, majd az egekig magasztalod magad. Ha annyira 'tökéletesnek' gondolnak a nők akkor, miért nincs barátnőd?
2010. dec. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Hol lennék én tökéletes?
2010. dec. 19. 18:04
 27/35 A kérdező kommentje:

Ami jó tulajdonságom van az Magyarországom, úgy néz ki semmit sem ér.

Mert kit érdek, ha okos vagyok, ha nincs diplomám?

Melyik nőt nem zavarja, ha egy pasiját rengeteg dolog érdekel, de egyikből sem tudd pénzt csinálni most? Végzetség vagy tőke híján. A női barátokat nem egyszer érdekli. A barátnő jelölteket ingereli, minek foglakozik egy pasi olyan dologgal, amit nem lehet pénzre váltani. etc, etc. A jó sztorik is csak az után érdeklik a lányokat, ha tisztázom, miből tartom el őket. Hát most kérem semmiből. . . .

Szívesen barátkoznak velem. De egy pénzes férfival vagy egy adonisszal vagy egy apuka jelölttel járnak mind.


ma 14:06-os A te nejed mit szól ahhoz, hogy te még tíz évig nem akarsz gyereket? Vagy ha gyereket akar tőled az más, csak akkor nem mértem a párhozamot. Én meglepődnék rajta, a sokkal hamarabb talpra állnék.

2010. dec. 19. 18:17
 28/35 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy okos vagy? Mert pár barát azt mondja, attól még nem kell túlbecsüld magad. Érdekes, neked a pénz nem számit, de folyton arról beszélsz. Te vagy az orvosi eset..
2010. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, hogy okos vagyok, hogy az életben úton útfélen ezzel szekálnak? Nem. De akkor is így van. Ezért merem leírni. Viszont van annyi eszem, hogy ezen a téren ne mások véleményére, hanem a saját tapasztalatomra hagyatkozzak.

Abból látszik, hogy az ember sokat tudd. Hogy tudja mennyi mindent, nem tudd. - ez nem csak a műveltsége, de a fel fogó képességre is lehet alkalmazni.

És az önhitség a legbiztosabb csapda. Ráadásul az ész túl van értékelve az elmúlt pár száz évben.

Ki mondta, hogy nem számit a pénz nekem? Az írtam joggal. Hogy amíg volt azt hittem nincs semmi (személyes) bajom. És nem az irigység beszél belőlem, amikor azt mondom, hogy zavar.

Hogy a nagy szegénységben hogyan kurvult el a társadalom, attól hogy csak kevés gazdag van.

Mert ez akkor is zavart, amikor én is inkább a gazdagok közé tartoztam, még ha csak mértékkel is.

És a hozzám mért lehetőségekhez képest ezen, azt hiszem a lehető legtöbbet, változattam.

2010. dec. 20. 14:50
 30/35 A kérdező kommentje:
A Római Köztársaság-ban is ez volt a helyzet csak ott jött Gaius Julius Caesar és megölte a gazdagok felét, a vagyonuk egy részét fölhasználta terveikhez, a másik részét meg szétosztotta a Róma város népének így a szegényeknek is. Sok félős buta gazdag azt hiszi, hogy Orbán Viktor a napjaink leendő Caesara.
2010. dec. 20. 15:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!