Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paranormális jelenség a lakásban. Ma este történt barátnőm megijedt (? ) Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudjuk mi volt ufó , szellem vagy valami de ültem a tv-t néztem erre a tv mellett a szekrényen van egy spray dobozom ami jól fel van téve a szekrényre. Nos ez kezdett el elindulni magától felém mintha csúszna végig a szekrényen majd egyszer csak leesett. mondom barátnőm kint volt a konyhában mondom gyere gyorsan ezt nézd ő már csak azt látta mikor földre pottyant szép lassan a spray doboz. Én viszont végig láttam ahogy csúsztatja valami/valaki végig a dobozt. Fizikális képtelenség hogy magától akármilyen robbanógázzal töltött szar de ilyet nem csinálhat... Azóta nem aludtam mert azt mondta ne aludjak el mert fél és őrizzem az álmát úgymond... Nos gondoltam megkérdezem itt hogy Ti mit gondoltok erről? Szó szerint ezt láttam az este! Nem vagyok félős de ez rám is kihatott azóta eléggé felnézek minden neszre.
2010. dec. 18. 02:42
 1/10 anonim ***** válasza:
gőzmozdony méretű neodímiumot vett magának a csajod, és szórakozott egy kicsit veled:D
2010. dec. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem volt semmi rákötve a dobozra abba a pillanatban fel is vettem és vissza is raktam a helyére ahonnét leesett. jobban örülnék neki ha tényleg csak szórakozás lett volna de ez komoly most!
2010. dec. 18. 02:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

gőzmozdony méretű neodímium :D ez jól hangzik.

Szerintem dugtak a legyek, és véletlenül lelökték...

2010. dec. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
03:05 XD hát ezen beszartam :D
2010. dec. 18. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem különösebben hiszek a szellemekben, de egyszerr dolgoztam egy "kísértetházban".

Rengeteg enél durvább dolog történt, és mikor a főnökségnek is feltűnt, kihívtak egy csomó szakértőt. Volt, aki elektromosságot mért, voltak sámánok, jött a fókusz, meg ilyenek :)


A lényeg az volt, hogy egymástól függetlenül megállapították hogy nagyon aktív szellemek vannak. A legfontosabb viszont az, hogy nem féljünk tőlük, mert az egy gyenge lelki állapot, és akkor belénk költözhetnek. Ezt nem úgy kell elképzelni, mint a filmeken, hanem úgy érezzük, hogy kevés az energiánk, rosszkedvünk van, feszültek vagyunk, stb.

2010. dec. 18. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ezeket érzem már egy ideje hogy gyenge vagyok meg álmos napközben is éjjel meg alig tudok aludni.
2010. dec. 18. 04:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor úgy látszik, hogy már beköltözött :(
2010. dec. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Galambos Tarzan ***** válasza:
Mivan akkor ha egy jó suna költözik beléd és kiveri neked? :D
2010. dec. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet más, mint a "poltergeist" jelenség...


[link]


Nem kell betojni... :)

2010. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam írni mint Helmet. Viccen kívül, létező és bizonyított jelenség. El lehet űzni, csak szakember kell hozzá.


Úgy tűnik erős a jelenség, szóval szerintem lépjetek. Hívj egy megbízható szakembert, aki segít.

2010. dec. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!