Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most nyílt kapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nyílt kapcsolat vagy csak lazább kapcsolat? Kapcsolat ez egyáltalán? Vagy a szeretőjének akar?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom. 5 hónapnyi távkapcsolat után. Mondván, hogy szeretne most a munkájára és a sulik befejezésére koncentrálni. Egyedül akar lenni kicsit. De azt mondja, tartani akarja velem a kapcsolatot napi szinten (MSN). Szeretne velem találkozni is, bár ritkábban, mint eddig. És hogy a szex elől sem zárkózik el.

Azt mondta, nem keres másik nőt és nem fog mással lefeküdni, ahogy én sem keresek mást és nem fekszem le mással. Mondtam neki, hogy miután még mindig szeretem, nem látom akadályát, de csak akkor, ha nincs más nő a képben. Nem akarok belerombítani egy kibontakozó kapcsolatába és ne bújjon velem ágyba, miközben mással is van szexuális kapcsolata.

Még mindig szeretem és ő volt az 1. komoly kapcsolatom. Kötődöm hozzá lelkileg és testileg is vonzódom hozzá. Belemenjek ebbe vajon? Egyébként nem tartja elképzelhetetlennek, hogy pár hónap után folytatódjon a kapcsolatunk. Csak most pihenőt akar.

Ezt most nem tudom mire vélni. Mi ez? Nyílt kapcsolat? Laza kapcsi? Szeretői státusz? Kapcsolat ez egyáltalán?


2009. jan. 22. 13:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak, utolsó mondatra: ha azt érzed, hogy nem utazol a kedvesedért, csak egyedül ülnél egy szobában, akkor nem vágysz rá. Tehát..? :)
2009. jan. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Természetesen én is mennék hozzá...de nem tudom, akarja-e.
2009. jan. 22. 16:39
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod távkapcsolat esetén inkább ujjongania kéne örömében,ha láthat...Leírom nyersen,ha nem baj.

Szerintem:Szakított veled,mert a szerelmedre nem,de a testedre igényt tart.Testi vonzódásnál több nincs benne.Persze,hogy azt mondta,hogy nem keres mást,legalábbis a tudtoddal nem.Annyi az egész,hogy csak hazudik,megpróbál kelepcébe csalni,vigyázz vele...Nem pihenőt akar,hanem lóbálni a szerszámát jobbról balra...

Én már csak tudom,én is ugyanezt tettem anno.Én sem tartottam elképzelhetetlennek a későbbi kapcsolatot,de ezek csak ürs szavak,hogy maradjon benned valamennyi remény...Ne higgy neki,nagyon rá fogsz fázni!!!Én ezzel a stílusommal már egy családot (a sajátom) tönkretettem!

2009. jan. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!