Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most nyílt kapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most nyílt kapcsolat vagy csak lazább kapcsolat? Kapcsolat ez egyáltalán? Vagy a szeretőjének akar?

Figyelt kérdés

Szakított velem a párom. 5 hónapnyi távkapcsolat után. Mondván, hogy szeretne most a munkájára és a sulik befejezésére koncentrálni. Egyedül akar lenni kicsit. De azt mondja, tartani akarja velem a kapcsolatot napi szinten (MSN). Szeretne velem találkozni is, bár ritkábban, mint eddig. És hogy a szex elől sem zárkózik el.

Azt mondta, nem keres másik nőt és nem fog mással lefeküdni, ahogy én sem keresek mást és nem fekszem le mással. Mondtam neki, hogy miután még mindig szeretem, nem látom akadályát, de csak akkor, ha nincs más nő a képben. Nem akarok belerombítani egy kibontakozó kapcsolatába és ne bújjon velem ágyba, miközben mással is van szexuális kapcsolata.

Még mindig szeretem és ő volt az 1. komoly kapcsolatom. Kötődöm hozzá lelkileg és testileg is vonzódom hozzá. Belemenjek ebbe vajon? Egyébként nem tartja elképzelhetetlennek, hogy pár hónap után folytatódjon a kapcsolatunk. Csak most pihenőt akar.

Ezt most nem tudom mire vélni. Mi ez? Nyílt kapcsolat? Laza kapcsi? Szeretői státusz? Kapcsolat ez egyáltalán?


2009. jan. 22. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem tetted mar fel ezt a kerdest tegnap?? Egy uilyen kerdesre valaszoltam...olvass kicsit vissza.
2009. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2009. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De igen, csak azóta van újabb fejlemény és még inkább összezavar, hogy most akkor mi van??? Egyre kevésbé érzem azt, hogy komoly volt ez a szakítani akarás, hogy ilyen kijelentései vannak. Vagy csak én reménykedek túlzottan? Én akarok többet kihozni a dologból?
2009. jan. 22. 14:04
 4/13 anonim ***** válasza:

Előre nehar a rossz hírért: de ha valaki akar a másiktól valamit, illetve szereti és HIÁNYZIK neki, akkor nem így viselkedik-ezt Te is érzed...

Az, hogy a barátodnak vélhetően nincs mersze az arcodba mondani, hogy legyen vége teljesen, hanem "megszabadulni" a kapcsolatotoktól is úgy akar, hogy az számára is fokozatos legyen, ne hirtelen- a megszokás miatt- az nem férfias.

Kérdés önmagadhoz. nem érdemelsz Te véletlenül meg egy olyat, aki szeret..?

Kitartást! :)

2009. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egyik héten hiányzok neki és bár nem tervezte, mégis eljön hozzám, aztán meg hetekig nem akar látni. Mindeközben azt mondja szeret. És hogy bizonytalan az érzéseiben. Ezt be is ismeri. Ezzel teljesen összezavar. Hétről hétre változik a kapcsolatunkhoz való hozzáállása. Egyik héten akarja, a másikon nem. Egyik héten lát esélyt, másik héten nem. Egyik héten hiányzom, másikon nem. De végig azt mondja szeret.

Hogy lehet vki ennyire bizonytalan??? Vagy én vagyok túl határozott és ettől bizonytalanodott el? Szerintem fél...fél elköteleződni. Fél belém szeretni (ezt mondta is).

2009. jan. 22. 14:15
 6/13 anonim ***** válasza:

Nézd, akáérmitől fél, az ő viselkedése meg a férfias stílus az kettő. Hímnemű létére. Te kézzel-lábbal megpróbálod megérteni őt, aki viszont a saját bonyi érzéseivel van elfoglalva folyvást. Hol kapsz Te tőle olyat, ami neked jó? Egy hónap alatt elmúlik a vágyad felé, de ha ezt hagyod, akkor meg is érdemled őt...

Több járna Neked- de ahhoz magadon kell változtatnod. Hogy ő mennyit szerencsétlenkedik, az legyen az ő baja. Ha látja, hogy nincs több energiád, időd a hülyeségeire és beújítottál mást, ne félj, kiderül, mennyire szeretett, vagy csak mondta. Uccsó voltam.

2009. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

akkor egy ellenvélemény.


A nők közül csak rendkívül kevesen képesek felfogni azt az alapigazságot, hogy egy férfi számára a partnerükkel foglalkozni nem pihenés. Az feladat. Igaz, hogy másmilyen, mint pondjuk a munka meg a tanulás, de akkor is feladat.

A tipikus férfi pihenés az, amikor pl. üveges szemekkel bámulja (kapcsolgatja) a tévét. Csak ilyen helyzetekben képes egy férfi agya pihenni, regenerálódni. Erre még az alvás sem alkalmas, csak az "önmagába forduló" tevékenységek.

Persze meg lehet erőszakolni a természetet, de annak mindíg ára van.


Szerintem veletek azt történt, hogy nem volt ideje ilyen tevékenységeket végezni. Munka-suli-te. Ennyiből állt az élete. Mivel nem tudott magával foglalkozni, így besokalt. Biztos vagyok benne, hogy szeret, mert ha nem szeretne, akkor nagyon keményen bemondta volna az unalmast. Ettöl függetlenül nem biztos, hogy helyre lehet hozni a dolgot.


Jobb lesz, ha egy életre megtanulod, hogy egy férfinek teret kell adni. Amikor pl. megjön a munkából és kapsz két puszit, majd beveti magát a számítógép mögé 1-2 órára, az nem azért van, mert nem szeret, hanem azért, mert szüksége van rá. E nélkül nem tud működni.


Ha nem mész bele, akkor biztosan vége. Ha belemész, akkor sem biztos, hogy van visszaút.

2009. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak. Jó, hogy ezt leírtad, de nem, nem ebből áll egy szeretetkapcs. Nyilván te sem arra gondoltál, hogy kizárólag magával foglalkozik, tudom, de gondolj bele: távkapcsolatban élnek. Hiányt kellene éreznie a fiúnak- ha szereti-nem azt, hogy még ennél is több levegőt akar... Egyébként egyetértek veled.
2009. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az...Heti 1 napra taliztunk legtöbbször. Volt, hogy még 24 óra sem volt. Kapott bőven mozgásteret. Ezért furcsállom, hogy még ezen is lazítani akar. Havi 1-2 napra, úgy, hogy nem is alszik nálam, csak összefutunk pár órára. Nem is kérte, hogy én menjek, azt mondta majd jön ő. Ami ugye nem kevés pénz útiköltségben (160 km). Ezért gondolom, hogy még nincs veszve minden. És az is fura, hogy azt mondta, fizeti a fogamzásgátlóm felét (most kezdem el szedni). Ha véglegesnek gondolná a szakítást, minek fizetné???
2009. jan. 22. 15:36
 10/13 anonim ***** válasza:

"...távkapcsolatban élnek. Hiányt kellene éreznie a fiúnak- ha szereti-nem azt, hogy még ennél is több levegőt akar.."


nemigazán. Ez nem így működik.

Akkor tudná érezni a hiányát, ha unatkozna. Ha nem unatkoik, mert van munka, iskola, (meg szerintem minden este msn, és/vagy telefon), akkor ki van töltve az ideje és csak azt érzi, hogy már megint nem tudott leülni egy percre se, hogy magával foglalkozzon.

Személyes tapasztalatból mondom, hogy távkapcsolat ebből a szempontból még rosszabb, mert elvárt az embertől (a saját maga és a másik részéről is, hiszen ez párkapcsolat és szeretik egymást), hogy amikor lehet, akkor találkozzanak. De közben az ember a háta közepére sem kívánja az utazást és csak azt érzi, hogy semmi mást nem szeretne, csak egyedül ülni egy szobában.

2009. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!