Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult a szitu. álljak ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult a szitu. álljak ki mellette vagy sem? (az életem, jövőm múlik rajta)

Figyelt kérdés

úgy kell elképzelni, hogy hihetetlenül szeretek egy lányt, nagyon sok mindent kiálltam miatta, de van egy bírósági ügy, ahol ellenem vallott, sőt, még rontotta is a helyzetem, vallomásával.

tudni kell, hogy mindig óvtam, védtem, kiálltam mellette, és mindenkit elintéztem, ha bántotta, ha ellene fordult, jogtalanul (ha jogosan, akkor csak csitítottam az ellenfelet).

most, hogy mentse magát, engem besározott, nagyon nagy mértékben.

tudom, hogy ő a hibás, és hazudik. tudom, hogy nem áll ki mellettem, sőt, tovább rontja a helyzetem.

tudom, hogy a kisujját sem mozdítaná, hogy javítson helyzetemen, és mindent rámfogna, ha tehetné, csak hogy megmeneküljön.

a kérdés az: mit tegyek?

használjam fel a bizonyítékaim, hogy ő a bűnös?

vagy vállaljak annyit magamra, amennyit jónak látok, és kapjam én a büntetést?

tudni kell, hogy nekem ő jelentett mindent az égvilágon, és egyszer sem hagytam cserben, beszéltem ki a háta mögött.

a kérdésre a válasz fontos, hiszen a büntetlen előéletem vége, és talán a börtönbüntetés lehetősége is felmerül.

én mindig az igazságért, a becsületért álltam ki, és tényleg megtettem MINDENT ezért a lányért (persze papucs nem voltam, lazán megmondtam, hogy ha mocsok módon viselkedik valakivel, letoltam a sárga földig, ha kellett, de sosem rossz szándékkal), amit tudtam.

az „árulása” nagyon fáj, nem hittem volna, hogy azok után, amiken keresztülmentünk, amit tettem érte, megteszi ezt.

tehát a kérdés: áldozzam-e fel magam érte, vagy mondjam el az igazságot? elég sok múlik ezen.

annyit még mondanom kell, hogy egy darabig előzetesbn is voltam emiatt az ügy miatt.


2010. dec. 17. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson elbaltázni az életed miatta!Nem érdemli meg.
2010. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem akarom "elárulni" azt az embert, akiért mindent feláldoztam... meg kibeszélni dolgokat. de mindegy, akkor 1-0 eddig.
2010. dec. 17. 19:43
 3/9 Cory Rose ***** válasza:
Magadat mentsd. Most komolyan, nem is értem hogy ezek után még eszedbe jut hogy magadra vállald a dolgot...
2010. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is inkább magad ... max hogyha ez a dolog után még a lánnyal akarsz lenni, akkor gondold át, hogy inkább őt ... de ezekután lekéne mondanod róla. eléggé gonosz, hogy ha azokután, hogy Te mindig kiálltál mellette, most magát menti jogtalanul ... :S milyen már ez ?!

szóval 3:0 .

2010. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, ha valóban szeretne, nem hárítana rád olyan dolgokat, amiket ő követett el. Valahogy az az érzésem, hogy nem várna boldog jövő rátok akkor sem, ha mindent magadra vállalnál.

Mondd el az igazságot!

2010. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretheted azt a lányt, nagyon irigylem őt. Mesébe illő szerelem, legalábbis a részedről:S De mégis mi fogott meg ennyire ebben a lányban? Tudom, hogy mindig az kell akit nem kaphatunk meg és sokszor egy olyanhoz vonzódunk aki alja módon viselkedik velünk. Már 4. éve szeretek egy fiút aki aljas és bunkó velem, de nem tudom irányítani az érzéseimet, még mindig szeretem. Viszont tudom, hogy ő nem szeret engem és soha nem is fog. Sajnos nálatok is ezt látom. Nem szabad feladni egy olyan emberért az életedet, aki nem becsül téged és besároz téged. Lehet, hogy ez a büntetés megváltoztatná és rájönne, hogy milyen egy mocsok(már bocs). Semmiképp ne add fel az életed, bármennyire is szereted. Ezt a szíved mélyén te is nagyon jól tudod, hogy nem szabad ezt tenned. Van még millió lány a földön, van esélyed egy újabb szerelemre, arra, hogy elfelejtsd ezt a lányt. Ne add fel! Légy erős! Drukkolok nagyon!
2010. dec. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy apám szavaival fogalmazzak:


HÁt fiam, ha ennyi eszed van, csak menj börtönbe helyette. :)

2010. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is magadat mentsd. Ami ebben a helyzetben nem elítélendő. Az okokat szinte mindenki leírta kivétel nélkül előttem már.
2010. dec. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hülye...

Elbaszod az életed egy olyan lány miatt aki simán sittre juttatna?

Utána soha többet nem látnád, nem várna rád és találna magának egy másik olyan hülyét, mint amilyen te is vagy...

Te kijössz a sittről forgathatod majd a fejed, munkát nem kapnál, csak éppen a megélhetésednek megfelelőt...És kezdhetnéd elölről felépíteni az életed...A sitten úton-útfélen megaláznak majd...Hiányzik ez neked?!

Ha Ő tette amit tett, akkor vállalja érte Ő a felelősséget...Aki nem tudja a saját tetteiért vállalni a következményeket, az meg sem érdemli, hogy bárki szeresse...Ótvaros ringyó...Ez legyen a szemed előtt...

Azért soha egyetlen ujjadat se mozdítsd aki téged nem szeret és nem preferál...Egy családtagnak falazni még megértem...Ki Ő neked, hogy alul maradj bármiben is, főleg, ha még hazudik is?! Mocskos szemét egy világ lett ez a mostani...

2010. dec. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!