Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás. Mi vezeti rá az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás. Mi vezeti rá az embereket erre? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Lépten-nyomon azt hallom, h hosszú, "boldog", hiperszuper párkapcsolatban élő kollégáim rendre-másra szeretőt tartanak férjük/feleségük mellett, nem is egyet. Miért nem inkább azon fáradoznak, hogy javítsák az otthoni dolgokat?

Mások, akik nem olyan szerencsések, örülnének, ha egyáltalán látókörbe kerülne egy nekik tetsző egyedülálló valaki, és ha összejönne a dolog, ez meg sem fordulna a fejünkben.

Akinek sikerült, miért nem tud elégedett, és boldog lenni? Miért nem lehet megbecsülni, és tisztelni a másikat?


2010. dec. 17. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mert az emberek önzők, és csak a saját élvezetük érdekli őket... :( Az ilyen párkapcsolatok nem boldogak, csak annak mondják őket.. Ahol megcsalás van, akár gondolatban is, ott már biztos nincs szerelem..
2010. dec. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

1. Mert az emberek többsége ostoba és önző, telhetetlenek...

2. Máshogy gondolkodnak, mint te... Lehet természetesnek tartják a sexet más egyénnel a párjuk mellett... Erre megint nehéz válaszolni, mert mindenkinek más az életfelfogása:S

2010. dec. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Soraidból ítélve te egy egyedülálló valaki lehetsz. Keríts magadnak partnert és majd utána kapsz választ a kérdésedre az élettől.
2010. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul nagyon sok érdek kapcsolat van, + van aki nem mer szakítani a párjával és úgy gondolja, akkor megy titokban mással...Bármi lehet...
2010. dec. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt társam, és nem csaltuk meg egymást sőt, voltam egyedülálló szeretője, szintén egyedülállóként, és ebben az esetben szerintem ez elfogadható. De aki párkapcsolatban él, miért teszi? Nemrég egyik ismerősöm tesvére, akivel jó viszonyban vagyok, pendítette meg, hogy lennék-e a szeretője. Van barátnője, akit állítólag szeret, de nem jó vele a szex. De kérdem én, milyen szeretet az ilyen? Ha pedig nem bírja elviselni, hogy az ágyban nem jó, akkor miért jár vele?
2010. dec. 17. 14:47
 6/12 anonim ***** válasza:

Mert nem csak a sexért lehet szeretni valakit.

Viszont mindenki vágyik rá.

2010. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán szerelmes vagy valakibe, akkor nem csalod meg, akkor sem, ha nem jó vele a szex. Mert képtelen vagy rá, akármilyen szükségleteid vannak... A szexen lehet változtatni, csak meg kell beszélni... De pl. én ránézni se bírok másra, mert csak a párom érdekel, nem vonz senki más kicsit sem, nemhogy hozzáérjek, vagy szexeljek mással... És ez már 3 éve így van, cseppet sem halványultak el az érzések és a vágyak, és épp úgy nem hoz lázba egyetlen más férfi látványa, mint 3 évvel ezelőtt. Sőt, igazából nem is tekintek mást igazi férfinak a barátomon kívül. Csak az csalja meg a másikat, aki már nem szerelmes. 20/L
2010. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szerintem, mert...

a. nincs akaratuk

b. nincs lelkiismeretük

c. a szex a legfontosabb

d. úgy gondolják, hogy az holmi "játék"

e. az embernek általában sosem elég, amit kap

f. egyszerűen nem szereti a párját, és csak díszből/anyagi célokból/felvágásból/önbizalomnövelőnek van vele


na ezek, vagy ezek ötvözete.

2010. dec. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
én mondjuk szeretem a baratnomet de simán megtudnám csalni mert oszintén szinte sohe nem akar velem szexelni és ez miatt még csak buntudatom se lenne
2010. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert gyarló az emberiség nagy része, azért.
2010. dec. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!