Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogom fel, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogom fel, hogy egy lotyó vagyok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és rettentöen álszent:

egyik kérdésnél letolom a 15 éves lány kérdezőt, hogy mekkora ri banc, amiért engedte 2 hét után, hogy megujjazza a barátja.

másik kérdésnél meg sajnálkozva irom be, hogy még nem dugtam az iskolában, csak oráloztam

megkérdezem itt az oldalon, hogy strandon hol lehetne szeretkezni, mert már wc-ben probáltuk, csak nekem már az is uncsi.

számomra nem fontos a külső, mégis mindig csak olyan srácoknak irok, akiknek a kockahasukrol van feltéve fénykép.

iskolaváltásrol is tettem már fel kérdést, mert 9 tárgyból bukok, de ugy adtam elö, hogy 2es tanulo vagyok, és egyszerüen nem tetszik a mostani iskolám, azért szeretnék váltani.

ja és amugy amikor bulizunk, gyakran melltartoban tombolok egyszerre több fiu közt.


2010. dec. 16. 22:35
1 2 3
 21/26 weca ***** válasza:
Szia! 17 évesen már tudni kellene mit akarsz is az élettől.. Szed össze megad és tanulj addig míg van aki eltart . a férjhez menés manapság nem oldja meg az anyagi gondokat kell mind a két fel keresete .Ha gazdag pasit szerzel akkor ki leszel szolgáltatva kényének kedvének ezt akarod ? A szex 1-2 óra egy szeretkezés egy Wc-be nem tudom hogy valósítható meg szerintem sehogy . Agyban párnák közt és azzal akit szeretsz és ő is szeret. A bulizás az természetes ebben a korban .Ha levetkőzöl több fiú előtt meg ha csak melltartóra is elvész a varázsa annak hogy milyen is lehetsz meztelenül.akinek sok barátja van annak egy sincs pá
2010. dec. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nem fogod fel hogy lotyó vagy?

Hát most írtad le... És tényleg az vagy. Próbálj változtatni mert se a hazudozás, se a "*urva-viselkedés" nem túl vonzó... egy normális ember számára

2010. dec. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
fake ^^
2010. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Fake hát, csak valaki fel törte a jelszóm.


:)

2010. dec. 20. 21:04
 25/26 A kérdező kommentje:
haha, és akkor low-end lotyó, hogy még a kérdésen sem hatódik meg, arról már nem is beszélve, hogy olyan egyszerü jelszavakat használ, hogy egy 5 éves ki tudja következtetni.ja, és hogy a folyamatos jelszó "törések" ellen nem tesz semmit, csak jobban mutatja, hogy nem az eszéért szeretik, akármennyire is szeretné.
2010. dec. 20. 23:10
 26/26 A kérdező kommentje:
ja, és miért fake a kérdés? kivétel nélkül beidézgethetném a válaszaidat...tood mit jelent a FAKE, mire mondják? arra, hogy valami kitalácio, ez viszont nem az.
2010. dec. 20. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!