Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok én eddig egy barátnőm se volt, nem volt se csók, se szex, se petting, semmi. Max beszélgettem a lányokkal de egyszer se vettem észre hogy bejövök akármelyiknek. Szinte levegőnek néznek. Volt aki mondta hogy helyes vagyok de neki barátja volt.

Azt mondják hogy jól nézek ki. Ez kevés a lányoknak? Nekem már elég ha jól néz ki egy lány ahhoz hogy megtetsszen. A nők nem így működnek?

Nem vagyok túl beszédes, nem vagyok se gazdag, se menő, alig ismernek páran a haverjaimon, osztálytársaimon kívül.

Alig ismerek lányokat, konkrétan 2 olyan lány van akivel néha beszélek ha éppen összefutunk, de persze csak akkor beszélnek velem ha nincs velük senki.


2010. dec. 16. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Addig fogy így menni, amíg nem teszel ellene. Kezdeményezz a lányoknál bátran. Menj oda hozzájuk, beszélgess velük, regisztrálhatsz ezek mellett egy netes társkereső oldalra is. Elég sok lehetőség van...és ha valóban helyes vagy, és még erőt is veszel magadon, akkor hamarosan hidd el, lesz valaki, aki komolyabban is érdeklődni fog irántad.


24/F

2010. dec. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha van msn címed ird le vagy ha nem akarod kiadni én megadom.. és adok pár tanácsot :) pusz
2010. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: privátban küld el az msn címed
2010. dec. 16. 21:38
 4/5 anonim ***** válasza:
mind levegőnek fog nézni, ezen nem szabad fennakadni. Engem is minden 30 fölötti nő helyesnek tart, és sosem volt olyan, hogy utcán jött volna szembe egy nő, és le nem birta venni rólam a szemét
2010. dec. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 skelton ***** válasza:
Kezdeményezz, beszélj sokat, viccelődj és TANULJ MEG ÉLNI!
2010. dec. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!