Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhagyott, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott, mert lefingtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többször is lefingtam már. Szerintem ez egy természetes dolog. Hiába magyarázom neki, nem érti meg. Különben is egy férfi azért is férfi, hogy nagyokat fingjon. Próbálom meggyőzni, hogy Mátyás királyék korában is nagyokat fingtak a férfiak, illetve, hogy a súlyemelők is van, hogy fingnak az olimpián. Vissza szeretném hódítani. Egyéb tipp? Hogyan győzhetném meg? 17/F
2010. dec. 16. 00:28
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
81%
Te fiam egy f@sz vagy:D hogy lehet ekkora baromságot csinálni? lefingani a barátnőjét Jézus ez a világ...
2010. dec. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
72%
Nem biztos, hogy fake...nekem volt ilyen pasim, aki így gondolkozott.Nem is futottunk együtt sokáig...
2010. dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 biohazardxxx ***** válasza:
93%

lehet hülyén hangzik.. de engem a barátnőm szellentet le mikor kinyaltam és elment... természetes dolog ez ügy. olyan zavarba volt szegény és meg montam neki hogy nincs mit szégyelni ezen... inestől kezdve lett összetetteb a kapcsolatunk is mert nem kellet kimenni csak elengedted...

álltalában 3 éves párkapcsolatban renszeres az ilyen hogy pukkantunk. kivéve ha cicabab csajod van aki még a saját szarjától is fél :D...


De amugy te mániákusan csak barátnődet fingod le vagy mi?

hülye egy kérdés.

2010. dec. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
79%
szerintem keress valaki mást és ne fingdle mert a nők többsége nem szereti kivéve ha olyan pervez hogy külön kéri
2010. dec. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim válasza:
58%

Hát B@szdmeg te hülye vagy. Én se kérnék belőled. Ha már mondjuk évek óta vagytok kapcsolatban, akkor oké, hogy kiengeded, na de direkt felé? Te hülye vagy apám, amíg nem leszel normális nem lesz csajod. Nőlj fel, utána gondolkozz a csajokon.


Biztos, h nem fogod visszahódítani, a csajok az ilyen parasztoknak egy esélyt adnak aztán pápá. Ilyen emberek vannak. HÁnyingerem van tőled hülyegyerek

2010. dec. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Hát köszi a tippeket. Ma megpróbáltam vele szóba állni, de elhajtott és mondta, hogy többé ne keressem :(( Aztán utána futottam és jól lefingtam még egyszer utoljára. De ennek leve is volt ám! :D
2010. dec. 16. 13:35
 17/48 anonim ***** válasza:
83%

Irigylem az szabadidőd. De nem valami jól adtad elő, sztem mindenkinek lejött, hogy kamu a kérdés...

Válasz: dugj parafadugót a s*ggedbe, ha vissza akarod szerezni.

2010. dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim válasza:
70%
Öcsém te akora egy f@szfejű brom g3ci vagy.... hogy finghacc oda a barátnődnek? szerinted ez gusztusos gondolom ien 100 kilos kövér állat vagy.. neked mien lenne ha a bnőd odafordulna és jó szaftosat oda durrantana az orrod alá?
2010. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
75 kg vagyok, de 3 kg pú feszül a s*ggem mélyén ;)
2010. dec. 16. 20:07
 20/48 anonim ***** válasza:
63%

háát eléég vicces ez bocsi. xdd

de mit csinálnál fodított helyzetben?

bár ezt furcsának tartom h ott hagyott e miatt. Ha meg mégis vissza menne hozzád akk meg szokj le mindenképp róla mert ez undorítóó.

2010. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!