Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhagyott, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott, mert lefingtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többször is lefingtam már. Szerintem ez egy természetes dolog. Hiába magyarázom neki, nem érti meg. Különben is egy férfi azért is férfi, hogy nagyokat fingjon. Próbálom meggyőzni, hogy Mátyás királyék korában is nagyokat fingtak a férfiak, illetve, hogy a súlyemelők is van, hogy fingnak az olimpián. Vissza szeretném hódítani. Egyéb tipp? Hogyan győzhetném meg? 17/F
2010. dec. 16. 00:28
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
78%
büdös volt a fing vagy csak hangos?esetleg is-is??
2010. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy akkora fake...
2010. dec. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
84%
ez nagyon gáz... mi az hogy lefingtad? oda áltál elé és az ora alá nyomtad vagy mi? mert ha igen akkor ez elég beteges és bunkó dolog már bocs...
2010. dec. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, azért nem szoktam mindig lefingani! de ha már jön, akkor van, hogy ráfordulok, vagy ha nem akkor felé legyezem. Ha hangos, akkor általában nem legyezem felé, csak ha halk. Szerintetek ez baj? Mer többen mondták már hogy elég gáz, de én nem tudom, hogy mitévő legyek..
2010. dec. 16. 00:41
 5/48 anonim ***** válasza:
88%
menj fingjad le megint és tuti megbocsát. :D:D
2010. dec. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
81%
Nos, a fingás önmagában egy természetes dolog. Ugyanakkor undorító, ha látványosan csinálod, meg legyezed a másik felé. Normális esetben az ember tudja, hogy ez másokat zavar, így odébb megy, ha fingania kell. A volt barátnődet meg ne akard sehogy visszahódítani, ne akard még jobban megalázni. Tanulj illemet és visszatartani a fingást, hogy a következő kapcsolataidban már ne legyen belőle probléma.
2010. dec. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

"Különben is egy férfi azért is férfi, hogy nagyokat fingjon"


Nafene! Nem is tudtam! Hődítani meg Attila szokot az a kor már lejárt.

2010. dec. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem a barátnőd... Ilyet... Szörnyű ez a nő...


De lehet, hogy a mérges gázoktól agykárosodást szenvedett.

2010. dec. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Sleepmonster ***** válasza:
89%

Ehhez annyit mondanék: "Bölcs Salamon mondta vala, hangos fingnak nincsen szaga! De amelyik sunyi, lapos annak szaga irtózatos. És amelyik hang nélküli, annak szaga rendkívüli!"

Ettől függetlenül szerintem bunkó vagy ha az orra alá legyezed. Ő meg mulya. Mer' mér nem fingik vissza!

2010. dec. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tök természetes,előjátéknak is kiváló,ha egy jó kénes-tojásosat sikerül az orra alá csempészned. Vagy bejátszani a holland kemecét.
2010. dec. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!