Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, ha beleszerettek egy lányba és ő nem szeret?

Figyelt kérdés
Úgyértem,hogy továbblépnétek,vagy harcolnátok érte még akkor is ha felesleges? =/
2010. dec. 15. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből feladni:)

De ha úgy érzed, hogy hajthatatlan, akkor hagyd. Ha túl sokáig nyaggatod, csak azt éred el vele, hogy megutál.

2010. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én jelenleg ebben a helyzetben vagyok, és én még harcolok. Bár az elején szerelem volt, csak ő "elmúlasztotta" direkt. Most ezt bonyolult lenne részletezni. De én azt választottam hogy küzdök, és vissza akarom kapni, mindegy meddig tart.
2010. dec. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én jó sokáig harcoltam. Jól fel is jelentettek.
2010. dec. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én addig szoktam harcolni, amíg nem jön a zsaru. Ha jön a zsaru, baj van.
2010. dec. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szóval hagyjam a faszba....
2010. dec. 15. 22:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, öregem. Én kitartó fazon voltam, de hogy most lehet emiatt ülni fogok, már egy kicsit elmegy a kedvem....
2010. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát jó, a harcolásnak is vannak határai. Amíg látod a csajon hogy még van esély, meg nem veszi rossz néven a közeledésedet, addig lehet küzdeni. De azt is simán észreveszed ha már amit csinálsz az neki rossz, és zaklatásnak veszi, akkor azt már abba kell hagyni. Mert pont hogy az ellenkezőjét éred el annak amit akarsz. Ha meg hagyod pihenni a dolgot, lehet később ő jön rá hogy esetleg jó lenne valami, és lehet tiszta lappal kezdeni.
2010. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, csak nálam sunnyogott a csaj, nem volt egyértelmű, egyszer aztán fogta magát, és feljelentett... Na ezt kapd ki.
2010. dec. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

fordítva mennyire gáz?

am lány vok (18)

Mindig én "futottam" pasi után, de nem vettem észre a jeleket, és addig mentem, míg "pofára nem estem"


Am ha a lány kikosarazott, fogadd el... :(

2010. dec. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!