Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vagyok keseredve. Tán még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve. Tán még mindig nem felejtette el a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Párommal lassan 1 éve, hogy együtt vagyunk. A probléma a volt barátnője "jelenléte". Mikor elkezdtünk ismerkedni (még csak msn-en), akkor írta, hogy még most sem törődött bele szakításukba. Kb 2 hónapja szakítottak és úgy váltak el, hogy még szerették egymást. Amikor ezeket írta, rá 2-3 hetére összejöttünk. Azt mondta, hogy szeret, meg a többi dolgot amikor egy ember ilyenkor mond. Aztán jöttek a problémák a volt barátnőjével kapcsolatban. A szobája tele van az ajándékaival. A számítógépén a közös képeik (egy olyan mappában volt, h xy... aztán már ugye volt egy mappa az én nevemmel is). Na ez a mappás dolog rosszul esett. Mondtam neki, hogy írja ki cd-re, mert zavar, hogy én is egy ilyen "mappa" vagyok a volt barátnője mellet. Először nem tetszett neki a dolog, aztán végül is belement. A követekező: kedves xy találkozni akart vele, de tudtommal ez a találkozás nem történt meg. Egyszer megláttam, hogy a párom éjjeliszekrénye tele van a lány leveleivel és képeivel. Elment a ballagására és a szalagavatójára (itt már nem voltak együtt, de még velem sem volt, de azért ez is egy furcsa dolog, hogy semmi köze az exéhez... de mindegy). Azt mondta, hogy kitöröl msn-jéről és a telefonjából is olyan embereket akik már nem fontosak... De persze xy még mindig ott virított és a kedves anyukája is. Kérdeztem, hogy miért nem törli ki, hiszen már nem is tartják a kapcsolatot. Erre azt mondta, h nem fogja kitörölni, mert szokott írni neki alkalmakkor. Eléggé felhúztam magam, veszekedtünk egy sort, végül a szülei beszéltek vele, hogy már ilyenkor nem szoktak egymásnak írni az emberek, meg rosszul eshet nekem. Kitörölte a számát és még msn-ről is kitörölte. Nagyon féltékeny vagyok erre a lányra. Vele volt neki az első, majdnem 4 évig jártak. Egyfolytában hasonlítgatom magamhoz a lányt. Nem tudom felfogni, hogy mi tetszhetett neki benne. Már a vízcsapból is a lány folyik... nagyon idegesít. Azt mondja, hogy engem szeret, de szerintem még kötődik a volt barátnőjéhez.(Ráadásul mi 150km-re vagyunk egymástól.) Pedig még a szülei is azt mondják, hogy sokkal kedvesebb, aranyosabb és helyesebb vagyok, mint ő. Engem mégis zavar. Nektek mi a véleményetek? Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett az irományom!

20/l


2009. jan. 21. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem konnyu helyzet egyaltalan...Ezen muszalj valtosztatni mert csak neked rosszabb igy..sztem uljetek le beszeljetek..s mondd el neki,h zavar a hejzet.Es,hogy ugyerzed,hogy eddig elkelet volna felejtse..es h te turelmes voltal,de mar nem megy.S ha nem megy,ha nem valtoztat semmin,akkor te kell elgondolkozz azon,hogy jo e neked ez..s h lenne jobb maskepp.A feltekenysegedrol..peddig probald ne kimutatni neki..mert az csak ujabb vita kerdese,eleg sztem ha kozolod vele h igenis zavar a dolog..s ugyerzed kene valtoztatni..

rem tudtam segiteni:)

2009. jan. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megértem az érzéseid, de az nem segít, ha magadat kínzod! Ülj le a pároddal és őszintén beszélj Vele a félelmeidről! De NE veszekedj Vele! Azzal úgysem oldódik meg a probléma, csak romlana a helyzet! Próbáld Vele megértetni, hogy Neked milyen rossz ez az egész és szeretnéd, ha teljesen megszakítaná a kapcsolatot Vele!


Egyébként azt nem írtad, hogy ez a dolog a mai napig tart-e, vagy csak akkor volt aktuális!?


Haven

2009. jan. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Beszéltünk már erről, hogy többet ne hozzuk fel, de tegnap mégis szóba került a lány. Ezért voltam megint elkeseredve és gondoltam írok. Próbálom nem kimutatni és arra gondolni, hogy én jobb vagyok nála. Legalább is ezt mondogatom magamban, hátha több lesz az önbizalmam.
2009. jan. 21. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Mindenkit oda sodor az élet, akihez tartozik, kit előbb, kit később, ha a párod hozzád tartozik, akkor együtt maradtok és együtt lesztek és fölösleges idegeskedned, ha viszont nem, akkor pedig úgyis mindegy, mit gondolsz most, mert mindketten más mellé sodródhattok. Sokan itt szúrják el, hogy megelégednek valami "langyossal", pedig lehetnének boldogabbak is, van, aki csak türelmetlen várni, van, aki beleugrik... stb.

Az idő el fogja dönteni, de ha idegeskedsz, azzal csak magadnak ártasz.

2009. jan. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en meg azt mondom, hogy egy hisztis kis p...a vagy. 4 evig jartak, elsok voltak egymasnak, es ha baratok akarnak maradni, akkor mi van??? Elmarsz majd minden csak a baratod mellol??? Es mi lesz ha ti szakitotok es akarja az exed veled a kapcsolatot tartani, akkor jol fog esni. Szegeny lany semmit sem tett, a parodat kerdezd meg inkabb, mi a helyzet, en nem fogom soha kidobn a paromtol kapott dolgokat, meg ha szakitanank sem, mert nemcsak a szerelmem, a legjobb baratom is. Ha azt mondja, teged szeret, akkor orulj neki es hagyd beken azt a szegeny lanyt. Nem is volt eleg ideje tul tenni magat rajta. Beszeljetek a paroddal es ne a hata mogott askalodj, ez a szulo dolog meg olyan gyerekes es mi van, ha teged jobban szeretek a szulei, a szuleivel akarsz elni vagy vele.
2009. jan. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértem hogy elkeseredtél,szerintem még mindig szereti és ne hari de nem várhatod el hoyg 4évet kitöröljön.Minél jobban erőlteted annál jobban nem fog menni.Megértem hogy kiakadsz,én ugyanez vagyok a volt barátomnak és nekem jólesik hoyg még mindig én vagyok a no. one és direkt kiakasztom a nőjét hogy tartom a kapcsolatot bár a mostanit nem érdekli de az előzuőt se hoyg én virítottam a polcon de ez a barátod döntése.

2009. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!