Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig várnátok az igazira? L.20

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várnátok az igazira? L.20

Figyelt kérdés
Arra gondolok ha pl megtalálnád azt a lányt, fiut akiröl tudod h ő életed szerelme, meddig várnál rá? ugy értve h modnjuk már jártatok, csak veszekedtetek, meg konfliktusok voltak, de tudod h mindennek ellenére nagyon szeretitek egymást.hinnél benne h kisidő elteltével meg tudtok változni a másikért és nyugodt kapcsolatban élni?
2010. dec. 15. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
max. 20 percet, aztán hazamennék.
2010. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg megtalálnám, akkor nem vesznénk össze.
2010. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semennyit...
2010. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

veszekedés? attól függ hogy mi a vita építő erejű kis hatalmi játék bőven bele fér néha még jó is békülő szex XD

ha tuti h ő az igazi és h még ő is szeret ?:P hmm kb akár meddig :P


19F

2010. dec. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én megtaláltam, és nincsenek nagyon konfliktusok, minden olyan gördülékenyen halad :) de.. ha lennének/lesznek, akkor átvészelnénk/átvészeljük majd valahogy :) a túl nagy változásokra pedig szerintem nem nagy az esély így felnőttkorban már.
2010. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én már lassan 3hetet vártam. De ha igy van h szeret s ö is engem akkor mindig várnék rá. Mindig? Hát jó olyan 3évet simán.de ha 3év után se akk megyek tovább.
2010. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha késik várok, de nem örülök. 30 percnél már nagyon mérges vagyok :) Akkor már nehéz kiengesztelni...
2010. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De a kérdés kiírója szerintem nem arra értette h kinn az utcán várjátok a pasit vagy csajt.
2010. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!