Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kibuknátok nagyon ha a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibuknátok nagyon ha a pasitok gépében különböző nőkről, csajokról találnátok képeket? Mondjuk félpucér meg ruhás képeket? (főleg amatőr képek)

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

MInden fiú gépén vannak ilyen képek. A 2 bátyámén is,meg a páromén is.

Ez van.Addig amíg velem foglalkozik,s nem azokat nézegeti nem érdekel. :)

2010. dec. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De ha benne vannak a gépében akkor honnan tudod, h nem nezegeti???
2010. dec. 15. 14:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy kibuknék ha a barátnőm a vinyómba turkálna és aztán még neki állna feljebb :D Viccet félretéve, szerintem neki is jogában áll hogy félpucér pasikat nézegessen, amíg engem szeret nem tud érdekelni ez a kis dolog!
2010. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Mellesleg én se szoktam nézegetni ezeket a képeket, csak úgy fent vannak, de ezek 1-2 éves dolgok. Szép emlékek stb :)
2010. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na most maskor is szoktunk egymas gepe elött ülni ezen nem bukik ki egyikünk se... csak 1x talalt a gepemben az exemröl egy kepet es kibukott, en kitöröltem....azt mondta neki nincsenek ilyen kepei...en utana neztem es voltak, nem h exes de böven mas csajokrol is... es kibuktam...
2010. dec. 15. 14:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Így már más a helyzet. Ez olyan hogy: Nekem szabad, neked nem! Na ezen én is kibuktam volna, meg tudlak érteni..
2010. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
pl ilyenre gondolsz? [link]
2010. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
akkor bukjál ki az ablakon.Én azon buknék ki h turkálsz a gépemben és neked áll feljebb miután nálad találtam az exedröl képet :P
2010. dec. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! eleg erdekes emberke lehetsz ha neked az turkalas, h teljesen öszinte vagy a paroddal es nincs takargatni valód! Mi bizunk egymasban es siman barmit megnezhetünk egymas gepeben...csak szegenyke elfelejtette, h neki mas dolgai is vannak a gepeben...
2010. dec. 15. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha nem éjjel-nappal ilyesmit bámul, akkor nem zavar. Egy-kettő van a párom gépén is elvétve a képernyővédők között, de a legtöbbet már letörölte, miután eljegyeztük egymást. Egy-két félmeztelen pasi az én gépemen is megmaradt, de nincs jelentősége.
2010. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!