Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem nála? Bonyolult.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? Bonyolult.

Figyelt kérdés

Szóval: egy darabig együtt voltunk kb másfél éve, aztán otthagytam egy másik srác miatt. Ez nagyon fájt neki, egy jó darabig próbált visszahódítani (sikertelenül), de tisztelte az egyenességemet, hogy soha nem hazudtam neki. Egy fél éve ismét egyedülállóak vagyunk mindketten, ám úgy alakult, hogy én Angliába költöztem egy időre. Gyakran levelezünk, érzem, hogy még fontosak vagyunk egymásnak. Karácsonyra hazamegyek, most találkozunk majd, ez amolyan randiféle. Viszont kiderült, hogy nyárig Angliában kell maradnom, ő ezt még nem tudja. Érdemes most újrakezdeni valamit? Ti belemennétek? Éreztetni szeretném vele, hogy ő kell nekem, és most komolyan is gondolom kettőnket.

Köszi a válaszokat.


2010. dec. 15. 00:47
 1/2 anonim ***** válasza:
ha van, akkor sajnálom a srácot.
2010. dec. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék újra össze Veled.
2010. dec. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!