Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti az alább leírtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti az alább leírtak alapján ismerkednétek velem?

Figyelt kérdés

17 éves, 186 centi magas, izmos testalkatú fiú vagyok. (sportolok rendszeresen) Visszajelzések alapján jó humorú vagyok, viszont az élőben való ismerkedés kissé nehézkes számomra. Néha bulizom, de inkább az "otthonülő" kategóriába sorolnám magam.


Mellesleg budapesti vagyok, így akár írhatna olyan lány privit, aki szívesen ismerkedne.


Fiúk véleményét abszolút nem várom, lányokét annál inkább, ha lehet korral. Köszi


2010. dec. 14. 19:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik, hogy inkább otthonülős vagy és nincsenek káros szenvedélyeid,mivel én is hasonló vagyok. És az is szimpi, ha félénkebb vagy kezdeményezéskor, utálom, ha valaki hajt rám. De a magas izmos srácok sajna nem az eseteim. :S Viszont nehogy feladd, sokaknak pont ez jön be! ;) 19L
2010. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia! Írj privit! :)
2010. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia


Én adnák neked egy esélyt 100%.

a többi meg már 2.őn mulik:D

És hülyeség hogy otthonülös típusú ember nem lehet egy olyanal aki az elentéte. Ha szereted úgyis mész a lánnyal nem?


L/16

2010. dec. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nyugodtan írhattok privit, ott kezdődik az "esélymegadás" :DD
2010. dec. 16. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!