Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti az alább leírtak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti az alább leírtak alapján ismerkednétek velem?

Figyelt kérdés

17 éves, 186 centi magas, izmos testalkatú fiú vagyok. (sportolok rendszeresen) Visszajelzések alapján jó humorú vagyok, viszont az élőben való ismerkedés kissé nehézkes számomra. Néha bulizom, de inkább az "otthonülő" kategóriába sorolnám magam.


Mellesleg budapesti vagyok, így akár írhatna olyan lány privit, aki szívesen ismerkedne.


Fiúk véleményét abszolút nem várom, lányokét annál inkább, ha lehet korral. Köszi


2010. dec. 14. 19:23
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy rövid barna hajú és barna szemű vagyok. Nem dohányzom és alkoholt is csak alkalmakkor fogyasztok, mértékkel.
2010. dec. 14. 19:30
 2/14 anonim ***** válasza:
én ismerkednék, olyan típus vagy mint én, mármint belsőleg gondolom...csak én idősebb vagyok és foglalt
2010. dec. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szamóca. ***** válasza:
75%

nemvalószínű, bocsi.

meg is indokolom, csak mert nem benned van a hiba, a számomra ideális ember a más: egyrész otthonülős vagy, valószínűleg egy hét alatt kicsinálnánk egymást. másrészt félénk vagy, ami aranyos és rengeteg nőnek bejön, én pont nem az vagyok. valószínű azért mert az attitűdöm ellenére kapcsolatot kezdeményezni én is nyuszi vagyok, és ha a férfi nem elég biztos kiállású akkor abból nem lesz semmi, és nem is tudok felnézni rá.

2010. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szamóca. ***** válasza:
jah 19L
2010. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet fura, de nem úgy vagyok félénk, hogy ne merjek beszélni vagy ilyesmi, hanem az első cselekedetekig kínos számomra eljutni, utána abszolút feloldódom.
2010. dec. 14. 19:35
 6/14 szamóca. ***** válasza:
nem baj, ez semmit nem jelent ne keseredj el:D azthiszem én vagyok az egyetlen nő a világon aki vonzódik a fiminin pasikhoz, ugyhogy nem pont az átlagot képviselem :D
2010. dec. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem keseredek el :D Csak a félreértések elkerülése miatt nem retardált vagyok, csak félénk a kezdeményezésnél.
2010. dec. 14. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:

aha, persze!

Sok mindenben hasonlítunk, de én sajnos túl fiatal vagyok.

2010. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha pár évvel idősebb lennél,simán!

24L

2010. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én adnék neked egy esélyt, aztán ha megtudsz hódítani pár napon belül akkor biztos veled maradnék. De ismerve magamat ha az alatt a pár nap alatt nem teszel rám nagyobb benyomást, tuti dobom a levesbe a dolgot.


Amúgy foglalt vagyok, csak elmondtam a véleményemet.

De szerintem egyáltalán nincs gond veled. Kis önbizalom, és tapadnak rád a csajok :D


21/l

2010. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!