Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek kedvesemmel, és januárban végre haza tudok menni(németországban tanulok idén).Szeretnék nála aludni, de szüleim is jönnek haza, és ha megtudják, hogy egyáltalán van valakim, akkor jön majd a szentbeszéd meg a kicsi vagy még, aztán vele is el fognak beszélgetni, hogy mit képzel magáról(3,5 évvel idősebb nálam).én ezt nagyon nem szeretném, mert annyira kínos és nevetséges.

Jók a jegyeim még itt kint is, a kapcsolatunk pedig tökéletes, mindent meg tudunk beszélni és szeretjük egymást.Vele akarok aludni, szex még nem lesz, ezt megbeszéltük, de ha a szüleimen múlik akkor még ottalvás, vagy találkozás sem.Mit tegyek?

L16


2010. dec. 14. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ilyen szerelem, ügyekben anyát jó manipulálni, vázolni kell neki, hogy szerelmesek vagytok, szeretitek egymást, komolyan gondoljátok, az hogy idősebb pláne jó, mert érettebb sokkal a 16 éves srácoknál, ha a barátodban van elég bátorság lehet, ha találkozik a szülőkkel és szimpi nekik akkor ők is látják, hogy rendes, tisztességes srác aki szeret téged, akkor rájönnek, hogy nem érdemes titeket, csesztetni... és a kapcsolat útjába állni sztem így megy ez:)
2010. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nővérem(most 19) próbálta ezt 17 évesen, kitűnő tanuló volt, országos első kémia versenyen, barátja 19 volt.Apám leült a sráccal beszélgetni, hogy mit képzel magáról, mit akar az ő kislányától és hogy tűnjön el.

Nővérem most 19, orvosi egyetemen tanul és ma sem nézik jó szemmel, mert hogy a suli az első!

Akkor mit mondjak én?

Anyám sosem járt egyetemre, apám volt az első férfi az életében, gondolom ezért nyomatják ennyire a sulit.De már nagyon elegem van ebből!

Köszönöm a választ, de az nem segít hogy beszélek velük, különben sem lehet!:(

2010. dec. 14. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen lehetetlen, csak akarni kell.:) Lehet, hogy kicsit közhelynek tűnik, de így van. A problémákat csak beszélgetéssel lehet megoldani. Bátorság! Beszéljetek, minden rendben lesz, csak ügyesen kell érvelni.
2010. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd be a barátodat a szüleidnek. Amíg nem ismerik, addig egy arctalan szatírt látnak, és nem lesznek túl engedékenyek.:D

Ha a srác jól csinálja, akkor még engedékenyebbek is lehetnek a szülők. Engem vagy imádtak az anyósjelölteim, vagy tartottak tőlem (elég határozott jellem vagyok) és azért mentek bele mindenbe.:D

2010. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2. jol modja nincs lehetetlen. Toletek fugg mennyire szeretitek egymast.
2010. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!