Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálta? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Nem értem a nőket.

Figyelt kérdés

A történet az, hogy volt egy barátnőm, aki az előző barátját dobta, mert már nem szerette. Összejöttünk, de a gyerek sokszor visszament és a lány összezavarodott. Meg sajnálta , úgy volt vele így jobb lesz és vissza ment hozzá. 1 hétig barátok voltunk a lánnyal, majd mikor elmentem egy buliba ki tört belőle hogy mennyire szeret. Tegnap írta, hogy lehet nem kellet volna leírnia a péntekit de csak féltett a bulitól. Ma találkoztunk, és valami rohadtul megmagyarázhatatlant művelt.Számomra érthetetlen. Talán még mindig szeret?


Megálltunk, mondom neki nézz rám. Rám néz, és akkor mondja hogy "de ne nézz már így" utána nem nézett rám.


Közelebb léptem, ő egyet hátra lépett de nem úgy hogy undorodna, hanem mert félt tőle hogy majd valami olyat teszek amire nem tud ellenállni.


Megfogtam a kezét mert fázott, erre mondja héééh meg lát valaki.


Mondom neki hogy , szeretsz? "ilyenre nem válaszolok" de hát csak barátok vagyunk, te szeretsz engem??! "mondom nem válaszolunk"


plusszban még kihágókat keresett, hogy miért ne menjek vele tovább ilyenek.. és azt éreztem, hogy fél attól, hogy majd valami olyat tesz ami később lelkiismeret furdalást okoz.. szerintetek is szeret még?? Vagy mitől fél?? ha nem akarná úgy se engedné hogy megcsókoljam.. akkor miért nem engedett közelebb? inkább olyan volt, hogy nem akarta hogy "belém essen"...


2010. dec. 14. 15:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem még ő sem tudja mit akar..El van szállva magától, mert egyszerre 2 férfi is esdekel a kegyeiért.

Ha van eszed békén hagyod. Ha nyomulsz rá azt fogod elérni, hogy szarkeverőnek fognak tartani, vagy azt h összevesszél a mostani "barátjával". A helyedben kimaradnék ebből. Ha valaki szereti a másikat, akkor nem sajnálgatja meg az exét, és nem szalad vissza hozzá.

Ha tényleg szeret, akkor lesz@rja azt, h ki haldoklik miatta, akkor csak veled/melletted van.

Magyarul: vagy tepersz tovább és az lesz hogy taloman fog tartani(azt mondja h valamikor egyszer majd veled lesz..de csak hiteget, és te leszel a B terve), vagy leszarod, és ha szeret visszamegy hozzád. Ha fiú lennék, nekem nem kéne egy olyan nő aki f@aszról f@szra járkál, vagyis olyan akit előttem már más használgatott.

(Bocsi hogy regényt írtam, de én nem szeretem az ilyen fajta lányokat, akik kihasználják hogy szeretik őket.)

19/L

2010. dec. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Most írta, hogy Ő szeret engem de ez semmin nem változtat.
2010. dec. 16. 19:38
 13/14 anonim ***** válasza:

A kis regényben van valami. Tény hogy ő se tudja tőled, mit akar. Csak azt tudja az élettől, mi akar. Nincs olyan tizennyolc éves vagy idősebb lány, aki azt nem tudja, hogy egy pasitól mit akar. Jó a pasik is tudják, hogy mit akarnak egy nőtől. Melyiktől mit.

Biztos kedvel, de manipulál. És manipulálni is fog mindig, ha egy ember ilyen az ilyen is marad. Gondolom az ex-e dolgozik. Ha dolgoznál és lenne annyi mögötted, mint az ex-e mögött. Veled IS járna.

Egyszerű mért jár vissza az ex-hez mert nem talált jobbat. De egyedül sem akar lenni. Az meg csak egy paraszt vakítás hogy valakit vaki megsajnál, és csak azért fekszik le vele. Neki sem adott akkor jobb ennyi.

2010. dec. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem a pénz miatt, meg nem ilyen dolgok miatt.. ez tuti . azért van azzal akivel most van, mert őt az apja és a testvérei is "elfogadták" megkedvelték, és elvannak vele. Ergo szinte már együtt élnek, mert a gyerek ott van éjjel nappal. Este elmegy, másnap ott van harmadnap megy haza. Még a lány iskolában van , vagy valami dolga akad ő elvan az öccsével. Szinte már együtt élnek, már csak élniük kell. velem meg "foglalkozni" kéne. Kicsit bemutatni, elfogadtatni. de ha egyszer vége lett ezzel a sráccal akkor vége lesz másodjára is. mert ha kiszeretett belőle, akkor kiszeret még egyszer... valami oka volt.Az vissza fog jönni.
2010. dec. 17. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!