Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálta? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Nem értem a nőket.

Figyelt kérdés

A történet az, hogy volt egy barátnőm, aki az előző barátját dobta, mert már nem szerette. Összejöttünk, de a gyerek sokszor visszament és a lány összezavarodott. Meg sajnálta , úgy volt vele így jobb lesz és vissza ment hozzá. 1 hétig barátok voltunk a lánnyal, majd mikor elmentem egy buliba ki tört belőle hogy mennyire szeret. Tegnap írta, hogy lehet nem kellet volna leírnia a péntekit de csak féltett a bulitól. Ma találkoztunk, és valami rohadtul megmagyarázhatatlant művelt.Számomra érthetetlen. Talán még mindig szeret?


Megálltunk, mondom neki nézz rám. Rám néz, és akkor mondja hogy "de ne nézz már így" utána nem nézett rám.


Közelebb léptem, ő egyet hátra lépett de nem úgy hogy undorodna, hanem mert félt tőle hogy majd valami olyat teszek amire nem tud ellenállni.


Megfogtam a kezét mert fázott, erre mondja héééh meg lát valaki.


Mondom neki hogy , szeretsz? "ilyenre nem válaszolok" de hát csak barátok vagyunk, te szeretsz engem??! "mondom nem válaszolunk"


plusszban még kihágókat keresett, hogy miért ne menjek vele tovább ilyenek.. és azt éreztem, hogy fél attól, hogy majd valami olyat tesz ami később lelkiismeret furdalást okoz.. szerintetek is szeret még?? Vagy mitől fél?? ha nem akarná úgy se engedné hogy megcsókoljam.. akkor miért nem engedett közelebb? inkább olyan volt, hogy nem akarta hogy "belém essen"...


2010. dec. 14. 15:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát az iső neked dolgozik! Csak ne sajnálná a hülye exét! 22/F
2010. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
idő
2010. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
elvakítja az a tudat, hogy neki most őt kell "hálából" szeretni.. csak a kicsike tudja hogy engem szeret.. de nem írja le, mert hogy jajj az milyen dolog... de valamit csinál a gyerek, meg úgy is én leszek neki.. szerinted szeret?
2010. dec. 14. 15:56
 4/14 anonim ***** válasza:
fiatalok.
2010. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A nőket nem lehet megérteni! El kell őket fogadni:D
2010. dec. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18/L 18/f(én) 24f (mostani barátja)
2010. dec. 14. 16:02
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is csak az időt tudom javasolni. Próbálj vele minél többet lenni, de nem nyomulj sokat, az tényleg elijeszti a lányokat. Ha tényleg fontos vagy neki egy idő után biztos ráfog jönni!
2010. dec. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy találkozót beszélek meg, nem ér rá. Kivételes alkalom volt a mai... nagyon kivételes.
2010. dec. 14. 17:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Az gondolja túl gyerek vagy hozzá. És kíván, de nem akar veled járni. Azért fél hogy meglátnak vele, mert ő többet mint egy szex nem akar.

Hív el valahova hova bulizni, ha ez neked meg felel! Olyan helyre hívd, ahova valószínűleg nem járnak az ismerőseitek. Ha van szabad lakás. Például nálatok, kérdezd meg, föl jönne veled!

Néha tényleg bonyolultak a nők. De ők sem bonyolultabbak, mint egy pasi csak mások.

Ez az eset meg egyszerű pint a faék. Bocsi az őszinteségemért!

2010. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
pint* mint
2010. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!