Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akad ki a pasim, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki a pasim, ha az exét felhozom témának? Vajon szereti még? Miért kap szinte hisztérikás rohamot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 23:34
1 2
 11/18 ooknub válasza:

MÉG SZERETI!

TUTI!!!!!

2010. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Evilguru válasza:
Banyeg.. Esetleg kérdezd meg tőle! találgathatsz, elolvashatod mások véleményét, de valós választ nem fogsz kapni, ameddig ezt nem a pasiddal beszéled meg.. Ha megpróbálod, akkor azt kedvesen, nyugodtan tedd, még ha kiakad is! Kérd meg, hogy nyugodjon meg és amint lenyugodott folytassátok, mondd meg neki, hogy ha már tudni fogod az okát, akkor valószínűleg kevesebbszer hozod majd fel a témát.. Civilizáltak vagyunk, érdemes ezt kihasználni..
2010. dec. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves Legutóbbi


Én sem szeretem, ha a barátnőm az exemről kérdez. Viszont nem igazán tudom az okát. Csak azt tudom, hogy minden férfi ismerősöm így van vele. Gyakran még az is, aki maga hozza föl a témát szegény barátnőjének.


Amúgy ez egy jó gumi csont a női agyaláshoz.

2010. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyik fiu se szereti ha a volt barátnőjéről kérdezik, főleg ha az új.
2010. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Mindenki tudatában ott sorakozik az összes előző kapcsolata, hatással van a jelen érzéseire, gondolataira. (Ebben bele értendők családi, baráti kapcsolatok is)Minél idősebb valaki, minél több mély kapcsolata volt ezek annál összetettebek, annál nagyobb kihatásra vannak a jelenre. Mikor valaki megismersz akkor a múltjával együtt kell elfogadni. Persze ha nem beszél róla akkor ez nehéz. Ha még nem zárta le az előző kapcsolatot - tehát hisztériás rohamot kap - akkor korai volt belekezdenie egy újba. (Persze bevett dolog, hogy az emberek az új kapcsolatot a régi gyógyszereként tekintik/teremtik).

Egy érzelmileg érett és őszinte kapcsolatban neki képesnek kell lennie, hogy elmondja a korábbi kapcsolataival összefüggő érzelmeit, tapasztalatait (nem részletekre gondolok), azt hogy mit hogy élt meg. Neked pedig képesnek kell lenni arra, hogy ezt elfogadd/befogadd bármit is mondjon.

Ha ezt el tudod fogadtatni vele, hogy az érzelmi összetartozásotokhoz erre szükség van, akkor jó uton jártok. Ha nem akkor valszinüleg nem olyan mély a kapcsolatotok.

2010. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Mikor valaki megismersz akkor a múltjával együtt kell elfogadni." - Ámen!

Persze ha nem beszél róla akkor ez nehéz. - Mi vagy te a Jóisten, hogy neked mindent meg kell gyónni? Bár még neki is csak a hibáinkat kell. Pont arra szól az elfogadás. Hogy elfogadod úgy, ahogy van. Nem átértelmezni és átprogramozni akarod.

Ha egy kellemetlen vagy tabu témát valaki állandóan felhozz. Könnyen hisztériás rohamot kaphat valaki.

Persze bevett dolog, hogy az emberek az új kapcsolatot a régi gyógyszereként tekintik/teremtik. - Igen sajnos. Nem szabad az egyik kapcsolatból a másikba ugrani. De a férfiak nem csak a párjuk exeire nem kíváncsiak, de jó esetben a saját exeiket sem hozzák fel.

A nőknek magasabb az EQ-ja, ne várják el ugyan azt egy férfitól mint maguktól. Ők sem várják el ugyant azt az IQ-t.

És nem kell azért szétrobbantani egy párt, mert az exek a tabu témák közé tartoznak.

Ráadásul idővel úgy is kiderül minden a mi fontos. És igen csak nagy sebezhetőséget jelente, ha az ember a volt kapcsolataikról nyíltan beszélne. Ezt a nők soha nem teszik meg. Legalábbis soha nem a körülmények teljességének igényével.

2010. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
szeretne túl lenni rajta.
2010. dec. 29. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna ha a párom féltékeny lenne, vagy kérdeznem az exemről, engem az zavarna, ha a saját exéről beszélne a párom., úgy hogy nem kérdeztem, és beleélné magát, mnitha hiányozna neki ő vagy az emlék, mnitha velem nem lenne neki olyan jó most mint annó az exxel
2011. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!