Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szerelmi bánatot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmi bánatot hogy lehet teljesen elfojtani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 16:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
sör, haverok, death metal...
2011. febr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

vodka..de az csak ideig óráig..utána ha kijózanodsz rájössz,h ugyanott tartasz ahol azelőtt..

amúgy szakítás után egyszerűen undorodtam és féltem attól,h egyedül legyek,ezért sokat voltam a barátaimmal.buliztam. kozmetikushoz,fodrászhoz mentem.

de sajnos mindig rájöttem,h mindegy,h mennyit ökörködök a barátaimmal,vagy h hányszor vágatom le a hajamat és mennyi üveg vodkát iszom. minden este egyedül feküdtem le azzal a kínzó tudattal,h vajon mit rontottam el..hol kezdődtek a bajok? annyira máshogy csinálnám...és egyszerűen nem tudtam kikecmeregni ebből a körből.

most már jobban vagyok, meglátom az élet szépségeit is, de szerintem csak az idő segít majd...de akkor sem teljesen fojtod el..csak kevésbé szereted és kevésbé fáj az idő elteltével..

2011. febr. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Közhely, de az idő mindent megold. Van akinek elég 1-2 hónap, van akikek fél év, van akinek 5 év, de egyszer mindenképpen jobb lesz.

persze lehet egyfolytában vedelni, de az nem oldja meg a problémát, sőt újabbat szül.

2011. febr. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem elfojtani nem szabad. Meg kell elned 100%-an. Ha szomoru vagy , legy szomoru, sirj, nezz szomoru filmeket stb. Irj neki leveleket, amit nem kuldesz el!!!

Egy ido utan elmulik, eppen azert, mert megeled a banatodat. Ha elfojtod, akkor az erzeseidet fojtod el. Es kesobb mar orulni se fogsz tudni.

2011. febr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ajjaj, én is ebben a cipőben járok, durván belezúgtam egy olyan srácba, aki olyan messze van tőlem minden tekintetben, hogy tudom, soha sem lesz köztünk semmi! Nagyon szar érzés, én is próbálom feldolgozni, egyelőre kevés sikerrel! Kitartás, egyszer csak elmúlik!
2011. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehetséges teljesen elfojtani. Én most épp azon munkálkodom, hogy miután többé-kevésbé a lelkemet megöltem, most a pszichémet is elfojtsam. Szerintem a legteljesebb érzelemmentesség teheti a legélhetőbbé a további életet, ha már nem tudtál öngyilkos lenni. Mármint ha már az ember nem tudta elkövetni az öngyilkosságot. Ha nem olyan nagy szerelem, akkor elmúlik, ha nagy szerelem, akkor egy életen át kísérteni fog. Ha nem vagy túlontúl érzékeny, akkor segíthet egy párkapcsolat, ha meg nagyon érzékeny vagy, akkor csak a psziché és az érzelmek elfojtása segíthet egyedül, ha már nem tudod megölni magad, ahogy írtam.

25l

2011. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Természetesen nyilván a normális megoldás, ha új párkapcsolatot keresel, és ha erre erőt érzel magadban, akkor nincs nagy baj. Nekem tönkrement az életem, és a túlzott érzékenységem miatt már biztosan nem ismerkedem, ami nem túl egészséges dolog természetesen. Az elfojtásnak csúnyább következményei is lehetnek, mint a szomorúság..., ez tapasztalat. De ettől függetlenül én elfojtok, meg szétszabdaltam a pszichém. Nem számít, ha belezakkanok valamelyest. Mindenki maga dönti el, mit szeretne tenni.

Az utolsó voltam.

2011. márc. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Az idő :) Nekem is az segitett.1 év után mikor elmondtam,pár rossz embernek hála,kiderült hogy jól fogadta de nem is szakitott a csajjal :/És ugyanugy ment a dolog en pedig mar bele is faradtam,kiabrandultam most ha latom esku mutansnak nezem xdd Az egyik nem szimpi havert meg magas,sármos,kellemes szagu,helyesebbnek latom.De mindegy vegulis nala a csajtol nem kell felni xd majd kialakul :D Persze a kérdés már régi :)
2019. márc. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!