Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó lenne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lenne ha a barátomnak karácsonyra csináltatnék egy olyan gyertyát, amelyiken ketten vagyunk?

Figyelt kérdés

Fél éve járunk. 14 évesek vagyunk.

Vagy inkább parfümöt vegyek?


2010. dec. 13. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a parfümre tippelek és ajánlok is 1et nem olyan drága de viszont nagyon de nagyon jó! Az a neve hogy La Rive Grey Point. Annak úgy fog örülni ne félj csak:) 1ébként aranyos vagy:) sok boldogságot, kellemes karácsonyt és buél:)
2010. dec. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyertya sokkal de sokkal jobb ajándék, egyedibb, és...és...egyáltalán..: szerintem nem kérdés!! Gyertyát csináltass!! Szép, romantikus ajándék!
2010. dec. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De annyira lerí róla, hogy nő ötlete volt! Nem tudom, hogy a fiúk is odavannak-e ezekért a túl romantikus dolgokért! Ha igen, és ezt biztosan tudod, akkor vállald csak be a gyertyát!
2010. dec. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fiúk többsége frászt kap ezektől a gyertya és hasonló dolgoktól. Puhatold ki, hogy ő hogy viszonyul hozzá, mert ha ő is ebbe a csoportba tartozik, akkor inkább parfüm kellene. Ha bizonytalan vagy, akkor is a parfümre szavaznék, azzal tuti nem lősz mellé, ha jó illatot választasz.

Ne feledd, olyan ajándék kell, ami neki tetszik, nem pedig neked!

2010. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem értékelné a gyergyát... Meg ez annyira sablonos ajándék szerintem.

De ha romantikus a barátod (amit kétlek 14 éveseknél), akkor hajrá :)

2010. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

de még megkérdem a nővérét ha szerinte nem jó ötlet, akkor marad a parfüm

kedves első, amit ajánlottál parfüm, azt tescoban lehet kapni vagy inkább rossmanban vagy dm-ben keressem?

2010. dec. 13. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!