Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem jó a kapcsolat. Ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem jó a kapcsolat. Ha én vetek véget, akkor nekem fog kevésbé fájni?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek (már ha ezt annak lehetne nevezni), amely most igy nézki: mind a ketten 24 évesek vagyunk, én F, ő semmit nem tesz ebbe bele (csak táncol, dolgozik, tanul, rám nincs ideje), én meg egyrészt nem tudok, másrészt már nem is akarok énse beletenni bármit is a kapcsolatba.

Szal, ez most igy egy vicc. Ha találkozunk, eljátszuk a szerelmes párt, de szerintem mindketten tudjuk, hogy a felszin alatt bajok vannak.

Lassan szeretnék véget vetni ennek, nemazért, mert bárki is lenne a közelben, de megcsalni, visszaélni a helyzettel nem akarok. Pedig nem igy indult, aranyos volt meg minden, csak későn derült ki, hogy a lánybarátai és az ő dolgainak jobban szeret élni :(

És félek, hogy egy nap ő mondja ki a végét, és az nekem egyszerüen a legrosszabb lenne. Úgy mondanám, hogy ne rúgjanak ki, mert felmondok! Úgy érzem, akkor könnyebb lenne, és még ő is a fejéhez kaphatna, hogy nem igy működnek a dolgok.

Igy lenne? Ilyenkor nekem fájna a legkevésbé? Egyszer úgy hallottam, hogy mindig annak fáj jobban, akit dobnak. Volt már másokkal hasonló?


2010. dec. 13. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem az fáj a legjobban hogy én szakítottam vele.

azonnal rájöttem hogy szeretem amint nemvolt velem.

és azóta is mindennap marcangolom magam.

és sosem felejtem el. elb*sztam!

ha ő dob akkor nemfájna ennyire.

2010. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez attól függ h mennyire szereted a másikat. Engem pl most dobtak és majd belehalok annyira fáj, mert szeretem. Előtte pedig én dobtam az akkori barátomat,az sokkal hosszabb kapcsolat volt a mostaninál őt is imádtam, de az kevésbé viselt meg.:S

Szóval legtöbbször igen!annak jobban fáj akit dobnak:(

De írtad h már te sem akarsz beletenni többet ebbe a kapcsolatba, vagyis két lehetőség van 1, ha a párod szeret ,belátja h elhanyagolt és változtat a dolgon 2,nincs miért megmenteni a kapcsolatot és szakítasz vele

22/L

2010. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"szerintem mindketten tudjuk, hogy a felszin alatt bajok vannak. "

"még ő is a fejéhez kaphatna, hogy nem igy működnek a dolgok"


Ezektől nekem úgy hangzik, mintha erről nem beszéltetek volna. Vagy tévedek? Előbb talán azt kellene.

2010. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
próbáltam, nemigazán fogta az adást. Szerintem éretlen
2010. dec. 13. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, szerintem így is, úgy is fájni fog:(. Méghozzá azért, mert a leírtak alapján Te szereted ezt a lányt.

Ha most úgy szakítanál, hogy utána tudod, már nem lehet visszaforgatni, de talán kellett volna esély még a kapcsolatnak, akkor csak még jobban fogsz kínlódni.


Én szenvedtem már sok hónapot olyan kapcsolat után is, amiben én kértem, hogy legyen vége. Mert szerettem, de ez nem volt hozzá elég, hogy működjön.


Attól függ szerintem legelőször, hogy mennyi érzés fűz téged a másik félhez.


Nem érne meg még egy próbát, hogy beszélj a barátnőddel? Üljetek le, és teljesen konkrétan, köntörfalazás nélkül mondd el neki, mi a gondod, és miben szeretnél változást.


Ezt szerintem még próbáld meg, és csak utána szakíts, ha nem megy.


L 23

2010. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudod az a legkönnyebb, ha te teszed meg a kellő lépéseket. Régebben én kezdeményeztem a szakítást, mert nem törődött velem egyáltalán a barátom. Persze szerelmes voltam, de túléltem. Most is ugyanúgy meglépném, mert így ésszerű. Ha nem működik, nem kell erőltetni, egy ember nem tud megmenteni egy kapcsolatot. Ha pedig a másik nem akar semmit se belerakni, nem is érdemes gürizni...

Én felmondtam, mert igaz, akkor nem akartak kirúgni, de csak idő kérdése lett volna. Én meg vagyok annyira büszke, hogy nem engedek bohócot csinálni magamból...

Mondjuk ha csak azért akarsz te szakítani, hogy nyerj, akkor nem is vagy belé szerelmes. Így nem kell túlkomplikálni. (Nekem azért fájt jobban, mert szerettem, ő pedig nem szeretett.) Neked nem tudom mennyire fog.

2010. dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, talán még szeretem. De nehezen jöttünk össze, nekem kellett teperni annyit, hónapokon át. Azt hittem, rádöbben hogy miket tettem érte, hogy csak leesik, netalántán bocsánatot is kér... de amikor azt látom, hogy néha amikor együtt vagyunk, csak úgy vagyunk, hogy néha nemis válaszol, meg jön a most nincs kedvem ehhez ahhoz, de majd' visit az orgazmustól hogy "megjöttekmáramúltkoriképekatáncizásbóóól"


Egyszerűen sz.ar érzés, amikor szinte kiskirálylányként igy viselkedik, hogy ő megkapja ezt, mert neki jár! Igazán nem akarom fényezni magam, meg egoistának látszani, de egyszerűen ez a kisasszony nincs tudatába annak, hogy milye van! Alkoholista, kocsmázós, nőket nem tisztelő, egyéjszakáskaland keresős, megcsalós, interneten ismerkedős, nem dolgozós, sohasem udvarlós, érzelmeit nem kimutatós? A pasik nagyon nagy részében megtalálható ezen tulajdonságok egyike, BENNEM NEM! És annyira nem tudja értékelni...

ja, még mielőtt nekemestek, csak annyit még, hogy egyáltalán nem ilyennek ismertem meg... ez a legrosszabb :'( akkor még volt is barátja, de kereste velem a szót, a hangot, a kapcsolatot...


egyszerüen csak ez kering a fejemben: ne rúgjanak ki, mert felmondok!


Köszönöm "acél"-tól a levelet. Szerintem ez a csaj azt se venné már észre, ha csak simán nem hivnám fel többet stb.

2010. dec. 14. 01:14
 8/9 A kérdező kommentje:

még valami... mondtam tehát, hogy összeismerkedni is nehéz volt... mialatt ez a folyamat volt, két lány is irt nekem neten (random iwiw) én meg finoman elutasitottam őket. Bár ezt ő nem tudja, valószinűleg ez sem jutna el a tudatáig.

egyszerűen én többet érdemelnék ennél. És más lány is.

2010. dec. 14. 01:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp lépj! Ha nem kapod meg azt, amire vágysz, be kell fejezni végképp. Jó lett volna, ha én is szakítás előtt ábrándulok ki belőle, de sajnos csak utána jöttem rá miféle... Addig meg szépen eltűrtem, hogy le se sz*r. Már szégyellem magam komolyan.
2010. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!