Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek benne maradjak (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek benne maradjak ( elég bonyolult lesz )?

Figyelt kérdés

17 évesen jöttem össze a mostani barátnőmmel. Az első 2 hét TÖKÉLETES volt, de utána elutazott 2 hétre és amikor viszajött, jöttek a problémák... Ha egy fényképen 1 sráccal láttam majd belepusztultam a gondolatba h mással is lehet, szóval volt féltékenykedés meg hasonlók... 3 hónappal később ő már nem birta hogy mindenen problémázok és kb hetente szakitottam velem és hetente összejött velem ez ment addig amig fél évesek nem lettünk és a következő szakitásnál én rohadtul untam hogy ezt csinálja velem és 1 másik nővel voltam aznap este ( nem feküdtem le vele csak csók... ) másnap mikor hivott hogy megint béküljön elmondtam neki mi történt és onnantól ez a dolog abbamaradt. És ezután pedig eltelt 2 év ugy hogy kb hetente 1szer vesztünk össze de megoldottuk. Az utóbbi félév ugy néz ki hogy ideiglenesen nála lakok kb havonta 1szer fekszünk le egymással és én amikor meglátok 1 másik csinos csajt akkor ugyérzem felrobbanok annyira kell... Viszont minden este várom hogy a barátnőmmel tudjak aludni és hogy hozzá tudjak bujni.. Viszont amikor összeveszünk senki más nem érdekel! 1 hónap mulva költözök fel szegedre

(vagyis különköltözünk ) mert az egyetemi munkám mellet nem jó h vele élek, tul korán kelek ...( csak 20km lesz a táv köztünk) és nemtudom hogyan döntsek, mert mostmár muszáj dönteni valamit, mert nemtudok ennyire kétfele ingadozva élni. Neki erről nem beszélek mert tudom hogy tulzottan fájna neki és mivel korrekt ember azt mondaná h menjek és éljek de nagyon nehezen birnék nélküle élni. 4 éve vagyok vele és hozzátenném hogy ő az első nő akivel lefeküdtem( nagyon jó volt )

Amit tudok az az hogy mindegy kivel járak egy idő után mindig eljön az hogy mást is megnézek ( de remélem nem ennyire ) Igazából bonyolult ez , de ha valaki élt már át ilyet segitsen mert baromi nehéz döntést hozni!

21F


2010. dec. 13. 01:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szivesen.:) ezért vagyunk itt többségében hogy segitsünk egymás godján baján szoban:)

sok sikert..és ne legyen lelkifurkád

22L

2010. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!