Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek benne maradjak (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek benne maradjak ( elég bonyolult lesz )?

Figyelt kérdés

17 évesen jöttem össze a mostani barátnőmmel. Az első 2 hét TÖKÉLETES volt, de utána elutazott 2 hétre és amikor viszajött, jöttek a problémák... Ha egy fényképen 1 sráccal láttam majd belepusztultam a gondolatba h mással is lehet, szóval volt féltékenykedés meg hasonlók... 3 hónappal később ő már nem birta hogy mindenen problémázok és kb hetente szakitottam velem és hetente összejött velem ez ment addig amig fél évesek nem lettünk és a következő szakitásnál én rohadtul untam hogy ezt csinálja velem és 1 másik nővel voltam aznap este ( nem feküdtem le vele csak csók... ) másnap mikor hivott hogy megint béküljön elmondtam neki mi történt és onnantól ez a dolog abbamaradt. És ezután pedig eltelt 2 év ugy hogy kb hetente 1szer vesztünk össze de megoldottuk. Az utóbbi félév ugy néz ki hogy ideiglenesen nála lakok kb havonta 1szer fekszünk le egymással és én amikor meglátok 1 másik csinos csajt akkor ugyérzem felrobbanok annyira kell... Viszont minden este várom hogy a barátnőmmel tudjak aludni és hogy hozzá tudjak bujni.. Viszont amikor összeveszünk senki más nem érdekel! 1 hónap mulva költözök fel szegedre

(vagyis különköltözünk ) mert az egyetemi munkám mellet nem jó h vele élek, tul korán kelek ...( csak 20km lesz a táv köztünk) és nemtudom hogyan döntsek, mert mostmár muszáj dönteni valamit, mert nemtudok ennyire kétfele ingadozva élni. Neki erről nem beszélek mert tudom hogy tulzottan fájna neki és mivel korrekt ember azt mondaná h menjek és éljek de nagyon nehezen birnék nélküle élni. 4 éve vagyok vele és hozzátenném hogy ő az első nő akivel lefeküdtem( nagyon jó volt )

Amit tudok az az hogy mindegy kivel járak egy idő után mindig eljön az hogy mást is megnézek ( de remélem nem ennyire ) Igazából bonyolult ez , de ha valaki élt már át ilyet segitsen mert baromi nehéz döntést hozni!

21F


2010. dec. 13. 01:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megértelek, de az a helyzet, hogy csak rosszabb lesz.. én szakitanék a helyedben, ez már csak kötődés
2010. dec. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Barátom, ez olyan probléma, amin minden férfiember átesik eléggé régóta. :)


Azt javaslom old meg saját magad, eleink is azt tették, amikor még nem volt net :)

2010. dec. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Megmondom mi a bajod.Az hogy nem élted ki magad.17évesen igen csak komolyra sikerült a kapcsolat.most akkor ha jol számolom velem egy idös lehetsz 21...22.kimaradtak a nagy csajozások.És azért kivánsz meg más nöket mert ilyen téren nincs tapasztalatod.Nem tudod milyen érzés,és a mostani kapcsolat neked nem szerelem már,hanem megszokás és egy biztos stabil állapot az életedben.Szerintem merj uj dolgokba vágni és legyen vége köztetek

22L

2010. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen utolsó ez így van, nagyon is megszokott és stabil állapot ez. Igazából már azt se tudom elképzelni hogy milyen lenne ebből kilépni. Van 1 nagyon jó lány barátom aki ugyanezt vállalta el 17 évesen mint én és mind2en 4 éve vagyunk benne 1 komoly kapcsolatban, vele szoktunk erről beszélni h jó lenne de képtelenek vagyunk már ebből kilépni annak ellenére hogy mind2en nagyon szeretnénk uj dolgokat már, volt aki aztmondta lépjek félre de az ki van zárva soha senkit nem fogok megcsalni még azt se akit nem szeretek, senki nem érdemli meg hogy a háta mögött csináljak dolgokat és hazudozzak, egyszerűen nem ilyen ember vagyok. Amit te mondassz szerintem ha elköltözök, az első nagyobb összeveszésünknél meg fogom neki mondani hogy

én még szeretnék "élni"

És köszi a válaszokat!

2010. dec. 13. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Azt a jo válaszomért had kapjak már zöldmancsot:D

22L

2010. dec. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megkaptad :D Ami kimaradt még annyit akartam mondani hogy régebben 14 évesen volt az első barátnőm 1 hónapig tartott és utána viszont nagyon nehezen szerettem meg valakit elég sok kellett hogy passzoljon hozzám, és azért nem feküdtem le 1ikkel se akkoriban mert nem akartam az elsőt egy olyannal akivel 1 este aladt össze tudok jönni... sok lánnyal kavartam ők áltlában tovább akartak menni de én nem, mert semmit sem éreztem. Az akkori barátaim furcsán néztek rám h mi van velem de később megértették h nekem tényleg megérte 17 éveset koromig várni. A mostani helyzet meg már az hogyha 1 olyan lánnyal beszélek aki jól néz ki kajak ugy érzem mintha azonnal beleszeretnék :D persze ez is elillan hamar de az biztos hogy az igényeim nagyon sokat estek... Ez is egy érdekes dolog, 4 éve van valakim de kajak olyan mintha 4 év senkim se lenne
2010. dec. 13. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:

Ujra én.Hát nem tudom mit tanácsolhatnák a fent emlitettek miatt.De akkor is azt mondom merj uj dolgokba vágni,és ne félj csajozni.Szerezz tapasztalatot,mert késöbb nem fogod tudni az Igazinál hogy mitöl Ő az Igazi.

:)22/L

Köszönöm a mancsot

2010. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jót elbeszélgetünk itt :D Egyébként a folyamat elindult kb 2-3 hét és szerintem teljesen új életet fogok kezdeni. Rengeteg mindent tudtam, sokan mondták már ( főként barátaim ) hogy használjam ki azt hogy még 21 vagyok és éljek, és én magam is tisztában voltam mindezzel, csak 1 nagyon apró utolsó löket kellet, azért irtam ide!
2010. dec. 15. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy igy kellett véget érnie köztetek de tisztább dolog mintha félrelépnél.:)

örülök hogy sarkadra álsz.

ismét én voltam.22L

2010. dec. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát még nem teljesen ért véget, majd az elköltözés teszi ezt véglegessé ami 1-2 hét mulva érkezik el. Hát ez egy ilyen dolog de nem birtam már tovább, valamennyire azért önzőnek is lenni kell... Egyébként meg szeretném megköszönni hogy itt voltál (mármint te 22l :D ) és ugy kicsit huztál előre :)
2010. dec. 19. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!