Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 6 éve a legjobb barátok vagyunk. Anno azért ismertem meg mert nagyon tetszett, de akkor én neki nem. Utána nekem lett párom akivel 4 évig voltam együtt, közbe ezzel a sráccal csak párszor beszélgettem. Kb. egy éve egy melóhelyre kerültünk és egyre sűrűbben beszélgettünk de csak mint barát. Két hónapja szakítottam párommal és egyik nap mikor eljött ez a srác le feküdtünk. Utólag kiderült van bnője akit saját bevallása szerint nagyon szeret. De nekem meg azt mondja tetszek neki és szívesen lenne velem. Megtaláltuk egymásban a lelki társunkat, viszont a bnője volt neki az első. Most tulajdonképpen akar tőlem valamit? Vagy csak nem tud dönteni? Örülnék ha engem választana de nem tudom hogy érhetném el....
2010. dec. 12. 23:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ringyó?
2010. dec. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Dugni akar, ilyen hülye vagy?
2010. dec. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A szex már megvolt, és azóta is keres, tehát nem csak az kellet neki. És ki is a ringyó????????
2010. dec. 12. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:
te
2010. dec. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért is??
2010. dec. 12. 23:53
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok együtt a sráccal. Amint megtudtam hogy van barátnője még a barátságot is megszakítottam vele. Csak azóta is keres és nem hagy békén.
2010. dec. 12. 23:56
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Mert többször akar dugni, hogy a f*szba ilyen hülyék a nők? xD
2010. dec. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Poénos vagy xd De ezt megkapja attól is akivel együtt van!!
2010. dec. 13. 00:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Te nem érted a lényeget. Még mindig nem. Egy férfi annál "jobban érzi magát", minnél több csajjal minnél többször volt. Nahm már most ez addig megy így, mig igazán bele nem szeret valakibe és el nem kötelezi magát mellette. És kedves férfitársak, lehet szidni, de így van ahogy mondom. De én se csaltam még meg senkit, még akkorse ha nem szerettem, mert ellentudok állni a kisértésnek. Úgy látszik egy a csávó nem így van vele...
2010. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem a lényeget, tudom hogy sokan így vannak. Ez a srác se csalta még meg sose egy bnőjét se pedig volt jó pár, még távkapcsija is,ez volt az első alkalom. Ráadásul ugyanott dolgozunk és mindennap beszélünk.
2010. dec. 13. 00:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!