Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem szeret engem?

Figyelt kérdés

Akiről szó van, velem egyidős, 25 éves férfi. Elkezdtünk randizgatni, egész kapcsolat-jellegű dolog alakult köztünk.Barátok összeismertetése, még az anyukájának is bemutatott. Majd pár hónap múlva közölte,h kedvel, de komolyba nem tud belemenni. Nem értettem, csalódtam, szakítottam... De azóta is tartjuk a kapcsolatot. Mozi, vacsi, séta, beszélgetések...Na meg a szex...Ami mindig nagyon jól ment együtt...

Ha el akarok szakadni, nem enged, ha közelebb szeretném hozni, eltaszít...

De közben magától segít, bármiben tud...kölcsönadja az autóját, elvisz vásárolni, ha én nem tudok elmenni...

STb.. Persze én is mindig ott vagyok,ha kell neki vmi, de sosem használ ki...Szeptemberben együtt voltunk nyaralni, emrt elhívott a barátaival Spanyolországba...

Ezek alapján nektek tiszta,h mit akar? Mit érezhet, tényleg nem vagyok neki "senki"? :(


2011. okt. 11. 08:58
 1/7 napietus ***** válasza:
szerintem döntésképtelen. te döntsd el, kell-e nakad egy olyan pasi, aki egy ilyen egyszerű dologban képtelen határozottan állástfoglalni, és ahhoz tartani magát.
2011. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A kérdésedre egyértelmű a válasz: egy határozatlan, döntésképtelen emberre nincs szükségem!

De RÁ igen:S Mert ő nem csak ennyi, nem csak egy szó... Ő vicces, aranyos, kedves, udvarias, vonzó... És ez mind csak szó... Ő egy egyéniség, akit eléggé megkedveltem...És lehet,h nem kéne,h szükségem legyen rá, de ,ha nem találkozunk, hiányzik....:(

2011. okt. 11. 09:05
 3/7 napietus ***** válasza:

hát ezt végig kell akkor gondolnod. két serpenyő van, döntsd el, kiegyenlíti-e egyik a másikat.


vagy elfogadod, hogy ilyen, NEM VESZED KOMOLYAN egy percig sem, és kellemesen eltöltöd vele az idődet amíg lehet. ez is egy jó megoldás lehet, ha képes vagy rá..

2011. okt. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hogy ezt eldöntsem, jó lenne tudni az eredeti kérdésemre a választ... Ha szeret, csak érzelmileg még gyermeteg, akkor talán képes lennék ezzel kiegyezni ideig-óráig..

De ,ha nem érez irántam semmit, csak kihasznál, akkor nem érdemli meg,h ennyit rágódjak rajta és el kell felejtenem.


Tudom,h nekem kéne tudnom, és ezt TI honnan tudhatnátok, de szerinted mit érezhet?:S

2011. okt. 11. 09:33
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:

Egyetértek. A te dolgod, hogy zavar-e téged, ha meg kell alázkodni azért, hogy jusson neked egy kis alamizsna szex, vacsi, mozi formájában...


Mert az a srác nem fog veled együtt járni, ha nem érzi, hogy te értékelhető lennél a számára. Persze elhajtani se akar, mert látja rajtad, hogy vevő vagy akármire, még szexre is úgy, hogy közben azt csinál, amit csak akar.


Ő határozatlan, te meg szépen kizsigerelted magad a szemében. Nincs tartásod és ezt ő ki is használja...

2011. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"meg kell alázkodni azért, hogy jusson neked egy kis alamizsna szex, vacsi, mozi formájában... "


De én nem érzem ezt alamizsnának... Teper,h ezeket megkapja tőlem...

Tény,h a tartásomból vesztettem, mellette az akaratom elolvad...De nem érzem,h megalázna... A barátai és barátiam előtt úgy bánik velem,mintha a barátnője lennék, nemhogy eltitkolna. Ma pl elkéri magát a munkahelyéről,h el tudjon vinni fogorvoshoz, pedig nem én kértem meg rá...


Nem hiszem,h ennyire jó velem a szex,h ennyi mindent megtegyen érte,h lefeküdjek vele.

2011. okt. 11. 09:37
 7/7 napietus ***** válasza:
"a tartásomból vesztettem" na, ennyit nem ér egy pasi sem. azt hiszem, én dobnám ezt a pasit, függetlenül attól, miért ilyen. ha nem szeret, azért, ha meg ilyen döntésképtelen, akkor azért mindegy, mi az ok, a következtetés ugyanaz.
2011. okt. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!