Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 6 éve a legjobb barátok vagyunk. Anno azért ismertem meg mert nagyon tetszett, de akkor én neki nem. Utána nekem lett párom akivel 4 évig voltam együtt, közbe ezzel a sráccal csak párszor beszélgettem. Kb. egy éve egy melóhelyre kerültünk és egyre sűrűbben beszélgettünk de csak mint barát. Két hónapja szakítottam párommal és egyik nap mikor eljött ez a srác le feküdtünk. Utólag kiderült van bnője akit saját bevallása szerint nagyon szeret. De nekem meg azt mondja tetszek neki és szívesen lenne velem. Megtaláltuk egymásban a lelki társunkat, viszont a bnője volt neki az első. Most tulajdonképpen akar tőlem valamit? Vagy csak nem tud dönteni? Örülnék ha engem választana de nem tudom hogy érhetném el....
2010. dec. 12. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Figyelj... biztosan izgul rád meg minden, de azthiszem ne éld bele magad :) Na mentem aludni mert reggel meló.. jóccak.
2010. dec. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Jó éjt! :D
2010. dec. 13. 00:24
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy ő a lelkitársad, akkor te is tudod magadtól, hogy mennyire higgy neki. Ha tényleg a lelkitársad, akkor ne ilyen GYIK-os balf@szoktól kérdezgess, mert ezek nem tudnak normális választ adni..
2010. dec. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tudom, igen úgy érzem és ő is. CSak valamiért húz az exéhez, aki első volt neki és nem értem miért nem vállal fel, hogy igen is én kellek neki.
2010. dec. 13. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!