Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat - véleményeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat - véleményeket, please. Hm?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy nem mehet tovább mivel ő pesten lakik én meg borsodban. Nagy a távolság és én szeretem őt és azt mondta ő is engem, de mi van ha valaki lecsap rá?

Jelenleg nem tudok vele találkozni, de félek, hogy nem tetszenék neki vagy valami... Szeretnék a téli szünetben elmenni hozzá, de nem tudom mi lesz. 2 év korkülönbség is van, ami szerintem nem vészes.

Mit gondoltok az egészről? :/


2010. dec. 12. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:

"de félek, hogy nem tetszenék neki"


Ez mi? Nem is találkoztatok még soha? Netes ismerkedés? vagy komolyan kezdjetek bele és kitartással, vagy sehogy!

2010. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt hogy nem tetszenél neki azt írod... hát nem küledtetek még képet se egymásnak?
2010. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el és élj a VALÓSÁGBAN! Nem szerethetsz valakit, akit csak neten keresztül ismersz, max valami idealizált képet szeretsz, amit róla kialakítottál. Egyébként meg ő a férfi, ha belé nem szorult annyi udvariasság, hogy ő látogasson meg téged, akkor hagyd annyiban.
2010. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, akinek működik, nekem speciel nem jött össze. 240 km volt közöttünk, és ez több volt, mint amit a kapcsolat elbírt volna.
2010. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

22:29,NEM értek veled egyet,mert neten keresztül is lehet szerelmes az ember,te még nem éltél át ilyet,és magadból indulsz ki!!!

kérdező:-ha még nem is találkoztatok és azt mondja h nem megy tovább,akkor még van remény,mert lehet ha taliztok meg fogja fogni valami benned,és akkor minden áron találkozni szeretne veled többet,légy egy kicsit titokzatosabb,nem kell elsőre h mindent tudjon rólad,picit huni kell őket,ki kell hozni belőlük a kíváncsiságot!!gondolom te vagy a lány,NE te menj le,ez a fiú dolga,ha ő nem akar lejönni,akkor tényleg üres köröket futtok,és akkor hagyni kell a dolgot,de szerintem 1 találkozással nem veszít az ember semmit,ezt kéne neki elmagyarázni!!!ha meg szeret(elmondása szerint)nem fogja ennyibe hagyni,ha meg nem akar találkozni akkor nem is szeretett igazán,csak duma volt habbal!!a korkülönbség amúgy nem akadály szerintem!!!Ne mutasd ki neki h félsz attól hogy nem fogsz neki tetszeni,légy magabiztos határozott,és ha mondja h nem jön le hozzád,akkor se könyörögj neki,legyen tartásod!!!!ezt gondolom az egészről,meg még pár dolgot,de most itt nem írok kisregényt!!sya

2010. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A szeretetet ki is kell fejezni, nemcsak mondani, ehhez pedig személyes találkozás rendszeresen kell, különben csak illúzió az egész, tini szokás, kinőhető.
2010. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!