Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy király...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy király vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jó nem vok király :) de mondom a lényeget.

16f vagyok és volt egy 16 éves lány akibe rohadtul szerelmes voltam és mikor el akartam mondani neki,h mennyire szeretem akkor kézen fogva ment egy csöves emos kis sz@rral :S Együtt voltak 2 hetet---> megb@szatta megát es szakítottak.

Miután engem már nem érdekel a lány hisz lényegében érzelmileg összetört szoktam vele találkozni,mert 1 utcával lakik lejjebb mint én... És látom a szemén,hogy fáj neki h le sem sz@rom,és azt h szeret engem csak ugye elkap a hányinger ha hozzá kellene érnem =/ fújj

Na most azért van ilyen jó kedvem,mert látom szenvedni azt aki miatt én heteket szenvedtem. Volt már veletek ilyen ?


2010. dec. 12. 21:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"és mikor el akartam mondani neki,h mennyire szeretem akkor kézen fogva ment egy csöves emos kis sz@rral"

Honnan kellett volna tudnia előre, hogy kezdeményezni akarsz? Ha meg tudta h szereted akkor meg vagy tényleg nem vagy az esete, vagy megunta a várakozást h elmond.

2010. dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet, hogy megbánta, közeledj felé, ne feltétlenül nyomulj,ismerd ki aztán hajrázz vagy hagyd belátásod szerint.
2010. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én csak megkérdeztem,h ilyenkor mivan,h hányingerem van tőle....

Utálom és utálni is fogom. Nem azért mert megbaszatta magát mert nem érdekel... kár h nem lett terhes.. na akkor lenne itt nagy buli az biztos :D Am meg van másik lány szval ez nem érdekel csak jó látni,h pofára esett a kis hulladék (már bocsi a kifejezésért)

2010. dec. 12. 22:08
 14/19 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 22:08


Süt belőled az értelem és a jóindulat...

Szerintem Te nagyon szereted azt a lányt és azért foglalkozol vele ennyire, hiszen téged nem érdekel, hogy lefeküdt az "emós" hulladékkal ugyebár...

Mondd meg végre annak a lánynak, hogy nagyon szereted...Mi a f@szra vársz még!!!Neki férfi kell nem egy ilyen beszari kis nyuszi, aki itt nyavalyog mert nem merte elmondani a lánynak időben, hogy szereti és most dühös, mert elvették a játékát...

2010. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

igen azért :P jó mi ?:P bosszú édes bosszú


na most ha naon szadista szemétláda akarsz lenni :

jöjjetek össze majd mikor már fülig beléd van esbe elytsd úgy pofára hogy felse álljon többet

vagy csak húzd meg és küld el :P

2010. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a keserűség szól belőled, és savanyú a szőlő, hogy nem te verted be neki.
2010. dec. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha "ennyire" nem érdekel mégis miért agyalsz rajta?Pont azért mert nagyon is érdekel, csak zavar, hogy műs döntötte meg.Ja és valószínűleg nem miattad szomorú hanem azért, mert átverték és nem tudom miért érzed magad királynak, de szerintem te sem.
2010. dec. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
sztem az emos a király nem te :D viszont ez megoldott mindent, nem? nem szenvedsz már a csaj miatt és verheted a brét egész nap..
2010. dec. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
22.19 köszi az egyetlen értelmes választ :)
2010. dec. 13. 16:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!