Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem úgy, hogy király...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy király vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Jó nem vok király :) de mondom a lényeget.

16f vagyok és volt egy 16 éves lány akibe rohadtul szerelmes voltam és mikor el akartam mondani neki,h mennyire szeretem akkor kézen fogva ment egy csöves emos kis sz@rral :S Együtt voltak 2 hetet---> megb@szatta megát es szakítottak.

Miután engem már nem érdekel a lány hisz lényegében érzelmileg összetört szoktam vele találkozni,mert 1 utcával lakik lejjebb mint én... És látom a szemén,hogy fáj neki h le sem sz@rom,és azt h szeret engem csak ugye elkap a hányinger ha hozzá kellene érnem =/ fújj

Na most azért van ilyen jó kedvem,mert látom szenvedni azt aki miatt én heteket szenvedtem. Volt már veletek ilyen ?


2010. dec. 12. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hááát, ettől nem királynak kell érezni magad, és hát nem is szép, de emberi tulajdonság. egyfajta megelégedettség, igazságérzet számodra, hogy aki miatt szenvedtél, most az is szenved. ez sajnos emberi tulajdonság, ami nem szép, de igy müködik.
2010. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Hát figyi...szerintem ez természetes. Én is elégedett lennék...

19/l

2010. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Hát tudd meg, hogy rosszul láttad a szemét.

Nem vagy az esete, nem is voltál. Észre sem vett eddig se, és ezután sem fog.

Nem vagy király, csak egy nagyképű kisgyerek, aki sokat gondol magáról.

2010. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

1: "A legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység."

2: Sekélyes vagy. Majd kinövöd, remélhetőleg.

2010. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben annak örülnék, hogy nem alacsonyodok le ilyenekhez.
2010. dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megértőbb lennék...Miután rájött, hogy tévedett, inkább esélyt kellene neki adni, nem pedig még egy qrva nagyot csak úgy sértődöttségből belerúgni...
2010. dec. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az 1 dolog,de ő is belém rúgott...
2010. dec. 12. 21:59
 8/19 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:56

Ezt én írtam...

Még valami...Ha a történtek után még Te akarod támogatni és megbocsájtani neki, akkor Te leszel a "király"...Mert hódolód is lesz...

2010. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha megdobnak kővel, dobd vissza kenyérrel!!!
2010. dec. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Moszuke ***** válasza:

heh de rossz vagy:D

nyugi majd kinövöd:) én is kinőttem 22évesen:DDD

csak egy olyan lány kell hozzá akiért képes vagy minden baromságodat félretenni..

azt is hogy lenézed az olyan lányokat akik megbaszattják magukat kis korukban..


engem is felvilágosítottak hogy ugyan már..:

nőjjem már ki ezt az idióta felfogásom:D azért mert akkor hülye volt akkor nem jelenti azt hogy még mindig az...:)


..hidd el kissrác... de még fiatal vagy, nem győzködlek ilyenekkel:) jól teszed amit teszel, utáld, gyűlöld, vesd meg a lányt.

majd kinövöd

2010. dec. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!